Co je to za škůdce a jak se toho zbavit?

Od: Datum: 01.07.17 01:08 odpovědí: 6 změna: 16.07.17 06:38
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.17 01:22
avatar

Kdyby to tělo bylo takové ne moc rovnoměrné, tak bych si dokázal i tvrdit že štěnice a zbavit se toho těžko. Možná jiná fotka dokáže více určit, ale moc bych se toho nebál. Kolik toho máte kolem sebe? a ta krev je vaše? Pak to jsou štěnice. No, to bych se rychle balil. Ale věci bych tam nechal, páč ty mrchy budou všude.

POZOR! Je to můj názor, nemusí být pravdivý. Nejsem odborníkem na takové svinstvo.


doplněno 01.07.17 01:26:

mrkni sem a porovnej

http://www.stenice-doma.cz/dezinsekce.php

Ohodnoceno: 3x
 
Od: skudce
Datum: 01.07.17 01:33
Ano ta krev je moje, měl sem na těle 4 štípance. Tenhle brouk mě trápí už týden. Přichází sem 3x do týdne. Celou místnost sem umyl a vysál a stejně se večer vždycky něco najde. Nejsem finančně zabezpečen, abych se mohl stěhovat či volat deratizační firmu (student). Máte Prosím nějaké zkušenosti s přípravky na internetu co by mě usnadnilo klidný spánek?
Datum: 01.07.17 07:53
avatar

Na 99 % štěnice. Jsou zalezlé ve škvírách a vylézají hlavně v noci. Sám nemáte šanci se jich zbavit. Musí se provést několikrát opakovaný postřik prostředkem, který pravděpodobně neseženete. Běžné prostředky nepomůžou, naopak můžou způsobit resistenci. Pozor - štěnice si velice snadno přenesete jinam! Nejspolehlivější způsob, jak jim uniknout, je všechno nechat na místě a v trenkách (nejlépe zcela nových) upalovat pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.17 08:23
avatar

Myslím,že to neni zase až tak strašně drahé a rodiče by mohly pomoci http://mk-deratizace.com/#cenik

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.17 02:41

Na 100 procent štěnice.

Pokud máte 3 štípance do týdne, tak máte ještě relativně málo štěnic v bytě a máte šanci se jich zbavit sám tím, že je všechny najdete a zabijete, ale pokud už nakladly vajíčka, bude to horší. Hledejte v konstrukci postele, záhybech matrace a prostěradla. Taky mohou být pod lištami, v elektrických zásuvkách, v konstrukci nábytku, ve všelijakých škvírách, dokonce v dutinách pod omítkou. Pokud se toho nezbavíte sám do týdne, zbývá jen odborná firma. Nějaké amaterské zásahy akorát pomůžou štěniciím rozlést se do dalších partají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 16.07.17 06:38
avatar

Ještě si můžete pořídit Gekona, ten se štěnicemi živí, počíhá si v noci na ně, až vylezou a všechny je sežere.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.