Zkušenost s vodítky Lishinu Light Lock hand

Od: Datum: 17.05.17 21:28 odpovědí: 2 změna: 20.05.17 14:27

prosím má někdo zkušenost s tímto vodítkem? Lishinu Light Lock handsfree vodítko?chtěla bych si ho pořídit ale nevím jestli se to opravdu vyplatí jeho cena je dosti vysoká 1000kč ale je výhoda že se to může dát kolem ruky tak že to člověk nemusí stále držet a je do 3metrů poradí někdo? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: an®
Datum: 20.05.17 10:27

Nemám zkušenost, já používám klasické páskové Flexi samonavíjecí vodítko. Pes má také volnost pohybu a já mám výhodu v tom, že ho mohu rychle zastavit, když je to třeba.

U toho vodítka na ruku mne odradilo právě to, že bude-li se chtít rychle rozeběhnout, třeba do ulice, nedokážu mu v tom dost rychle zabránit. Takto ho mohu snadno ovládat jednou rukou a to v případě, že máte pásek na zápěstí nejde. Musíte na to použít ruce obě, jinak pes může na 3 metry volně běhat a třeba obtěžovat kolemjdoucí. Také v případě, že pes táhne, potáhne Vás za zápěstí za sebou. Klasické Flexi umožňuje zvládnutí psa jednou rukou a to já vidím jako výhodu, proto jsem o koupi této novinky nikdy ani neuvažovala.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 20.05.17 14:27

Souhlasím, Flexi je nejlépe hodnocené vodítko, kdysi jsem si koupila takové obyčejné a lanko prasklo. Na Flexi dávají 2 roky záruku,

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.