Registrační list na papouška Žako

Od: Datum: 04.01.17 20:50 odpovědí: 3 změna: 08.01.17 23:36

Dočetl jsem se, že od února je povinnost registrovat papouška Žako. Že registrační list bude vydávat krajský úřad nebo magistrátu města Prahy. Jenže já bydlím skoro u Třebíče. A zjistil jsem, že je krajský úřad v Jihlavě, já se do Jihlavy nedostanu v úřední hodiny a na magistrát města Prahy už vůbec ne. Bude možnost si tento registrační list nechal poslat poštou od Krajského úřadu nebo magistrátu města Prahy? Mám sice jednoho papouška Žako, ale registrovat ho budu asi muset.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.17 08:10
avatar

Myslím, že nejpřesnější odpověď dostaneš na těchhle stránkách:

http://www.ararauna.cz/2016/0…aty-ale-take-eu-vcetne-ceska/

Vzhledem k tokm, že součástí procesu pro získání cites bude i nutnost mít papoucha s extra kroužkem nebo čipovaného,nevidím možnost, že by se záležitost dala řešit poštou, moc růžově.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.01.17 22:54

Jen bych poznamenal, pokud vím, tak krajským úřadem pro Prahu je právě Magistrát. Nejspíš tedy nejde o možnost volby a je určen pouze pro obyvatele Prahy. Tak jen aby tam někdo nejel zbytečně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 08.01.17 23:36

Podle mě by jste se měl poradit se svým veterinářem. Být majitelem (nebo spíše partnerem, on je totiž někdy i chytřejší) papouška Žaka je něco. Chápu, že toto opatření směřuje proti nelegálním dovozům. Něco jako EET - dopadne to na všechny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.