Mrouskající kočka

Od: Datum: 31.12.16 00:28 odpovědí: 8 změna: 25.01.17 20:11
Dobrý večer...mám doma kočku a začala mrouskat na veterině řekli že ji injekci nedají...leda kocoura nebo vykaatrovat...nevítw co by jí aspon trochu zklidnilo abych se vyspala? :D díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 31.12.16 11:19
Počkejte až říje přejde a nechte jí vykastrovat. Dávat kočce injekci je téměř záruka toho, že později umře na rakovinu mléčné žlázy. Naopak včasná kastrace tohle riziko téměř eliminuje. Kastrovat jdou i koťata kolem 4 měsíců, nevěřte povídačkám, že je třeba čekat do roka.
doplněno 31.12.16 11:20: Ještě mě udivuje, že veterinář nabízí krytí. Jako by nebylo dost bezprizorních zbědovaných koček.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.01.17 10:23

Navíc, kočky nemrouskají pravidelně, tak jako fenky. Mohou klidně mrouskat několikrát do měsíce. Nechejte vykastrovat!

Ohodnoceno: 1x

Od: aliena
Datum: 02.01.17 20:17

Dejte ji vykastrovat. Myslite sice na sebe, ze se nevyspite, ale spatne je to hlavne pro tu kocku. Muze ji to privodit i zdravotni komplikace. Kastrace ji idealni reseni. Kotat jsou plne utulky, nema se o ne kdo starat, lide je vyhazuji.. udelate dobrou vec, kdyz svoji kocku nechate vykastrovat. Injekce neni dobre reseni, vznikaji po ni nadory apod.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.01.17 12:40

mrouskající kočku uklidníte pouze tak jak vám řekli, kocourem nebo kastrací.

Taky může stát, že mrouskající kočce zahrajete erotické představení a kočku popadne ďas. Pak se nevyspíte ale už vůbec.

Vezměte ji k veterináři. Ona ta kastrace není zas tak moc tvrdý zásah. Kočka se za pár dní uzdraví a vy budete mít pokoj.

Datum: 04.01.17 11:15

K koťaty se nevyspíte už vůbec, navíc pokud je to obyč kočka, koťata se velmi špatně udávají kdovíkam. Jedině kastrace (až domrouská). Což by měl mít člověk nějak ujasněno už před pořízením kočky.

Datum: 17.01.17 17:21

To je divný,že jí nedali injekci.Můj veterinář dal mé kočce injekci antikoncepce a do dvou dnů jsem se konečně vyspala.Dnes jí je 8 let,zatím žádnou rakovinu nemá...po injekci jsem měla čas půl roku,než jsem jí dala vykastrovat,protože ta injekce tak dlouho vydrží.Nechápu,proč vám jí veterinář nenabídl...

Od: aliena
Datum: 25.01.17 10:40

Proc nenabidl injekci? To jako vazne? Delate si legraci? To, ze ZATIM zadnou rakovinu nema? Achjo..

Datum: 25.01.17 20:11
Nechápu vaší pohrdavou odpoveď.Neradila jsem vám a každý tady může mít svůj názor.Kdyby každá kočka co dostala antikoncepční injekci měla mįt nádor,tak by ty injekce asi nevyráběli!Mé kočce je osm let a žádné následky nemá!Injekci dostala v roce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.