Pes nevyskočí:

Od: Datum: 12.12.16 08:46 odpovědí: 2 změna: 12.12.16 12:03

chci se zeptat,zda je normální,že můj bišonek skoro ve 2 letech nevyskočí na sedačku

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.16 09:44

to je divné, já mám ruskou barevnou boloňku, kluka, 3,80kg a skáče na sedačku o sto šest, dokonce tam vyskočil už po probuzení z narkozy, když jsem ho přivezla domů. A nejen na sedačku, občas vyskočí na kuchyňskou židli pod stolem, až se praští. a někdy dokonce skáče rovnou na vysoké rohy sedačky. Ale na druhou stranu si myslím, že to pro malé pejsky není zrovna zdravé.A není to tím, že by jen nechtěl?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.16 12:03

Zdravím. Pokud váš pejsek do nynějška na sedačku běžně vyskakoval a v poslední době ne, normální to není. Má problém, pravděpodobně zravotní. Většinou to bývá od páteře nebo nachlazení v oblasti ledvin (v tomto počasí by nebylo divu). Pak jedině k veterináři. Ale pokud nikdy na sedačku nevyskakoval a vy si myslíte, že to nesvede, pak se mýlíte. On jen pochopil, že to nemá dělat. Pejsek správně má být vždy níž než člověk. Je-li člověk na sedačce, vychovaný pejsek lehne na zem a na stejnou úrověň k člověku se necpe. Takto se chová pes, který svého pána plně respektuje a uznává ho za vůdce. Něco jiného je, pejska si vzít na pohovku pošmajchlovat se, ale pak hned zase dolů. Toto chování je normální u dobře vychovaného psa. Ida

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.