Psí záchod

Od: Datum: 12.12.16 08:38 odpovědí: 2 změna: 12.12.16 12:32

Nemáte prosím někdo zkušenosti se psím záchodem,přemýšlím,jestli koupit,či ne.Mám bišonka a ten je zvyklí čůrat na nepropustnou dečku,ale finančně je to dost nákladné,tak proto uvažuji o psím záchodu.Samozřejmě ven chodíme normálně také.Budu vděčná za každou zkušenost.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.16 09:48

Zkoušela jsem to, když jsem ho přivezla domů, ale nešel tam, udělal to vedle, ale naučil si říkat ven hned po týdnu. Je to čistě osobní názor, ale já byh záchůdek nepořizovala, známá má čivavu, naučila ji na něj, chodit, ona si zvykla, ani se jí nechce ven, tahá ji ven skoro násilím a je tlustá, pes potřebuje procházky. A jaký záchod myslíte, pokud vím tak ten s tou zelenou nevím jak to nazvat, jakoby folie, která se jken propláchne, drahý není, okolo 300?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.16 12:32

Zdravím. Cvrcek, vy si pletete psa s kočkou. Pes nikdy! nemá vykonávat potřebu doma. Byt je pro psa nora, kde žije celá smečka a kde se udržuje přísná čistota. Nora je tabu! Ani malé štěně nesmí vykonat potřebu v noře! Matka ho do doby, než může noru opustit, čistí sama. Proto my lidé lehce naučíme nové štěně vyprazdňovat se venku. Venčení 3x denně (ovšem v pravidelný čas) stačí i malému bišonkovi. Pokud pejsek musí vykonávat potřebu doma, není to přirozené. Má to velmi negativní vliv na jeho psychiku. To se časem projeví na jeho špatném chování. Pozor na to! A navíc je to krajně nehygienické. Moč se v teple rozkládá, bakterie lítají všude... Řekla bych, promiňte, že je to přímo prasečina. Radila bych, nekupujte žádný záchod ani dečky a za ty peníze raději kupte pejskovi kus masa. A běžte si ven s pejskem pohrát a zalumpačit a on se při tom vyprázdní a bude šťastný. A je to zadarmo. ;) Ida

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.