Kočka z domu se zahradou do bytu

Od: Datum: 24.10.16 11:24 odpovědí: 5 změna: 26.10.16 21:00

Lze přestěhovat a vlastně uvěznit 4 letou kočičku vykastrovanou do bytu bez přiístupu ven a bez balkonu? Jak to bude snášet? Po rozvodu se musím z baráku vystěhovat do bytu a kočička se mnou byla hodně doma.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 24.10.16 11:33
avatar

Dobrý den, tohle Vám asi nikdo nedokáže říct dopředu, kočička může zareagovat všelijak. Říká se, že jak se psi upínají na lidi, kočky se upínají na domov. Může to vzít úplně bez problémů, nebo naopak to pro ní může být ohromný šok. Sousedovic kočka začala dělat "naschvály", počůrávala kde co v bytě, rozdrápala sedačku, dávala tak najevo, že je nešťastná.. V tom případě je pak lepší jí nechat tam kde je, ale uvidíte, vemte jí s sebou, hodně si jí všímejte, vyhraňte jí tam místečko, pelíšky a dejte jí čas, snad budete mít štěstí :).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.16 11:33
avatar

Jo kočičky. Co kus, to osobnost. Pokud byla většinou s vámi doma, mohlo by to projít. Jak to ale bude s vylučováním? Záchodek ve čtyřech letech asi těžko projde. Venčení v cizím prostředí asi také nebude ono. Uvidíte. Já vám držím palce!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.16 11:36
avatar

Řekla bych, že na to nelze jednoznačně odpovědět. Záleží na povaze.

Já měla v rekonvalescenci venkovní desetiletou kočičku. Skoro dva měsíce byla v jediném pokoji a zhruba po týdnu měla tendenci zjišťovat co je za dveřmi...a za druhými dveřmi...ale nikdy jsem na ní nepozorovala stres z "uvěznění". Naopak, čím déle byla doma, tím víc si to užívala. Takže uvidíte, co ta vaše... M.

Ještě dodám, že s používáním záchodku nebyl žádný problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.16 11:48

Milá Janko mohu vás uklidnit zvykne si . Mám taky čtyřletého vykastrovaného kocourka, milého , hodného a hlavně je velice přispůsobivý.Přes léto je na chatě a od října až po duben je doma, sice mám balkon ale zasklený, sedne si na ušák a dokáže se hodinu dívat na ruch na ulici.Včera bylo hezky , jela jsem na chatu zazimovat wc a jiné potřebné práce. Vzala jsem ho sebou do přepravky do auta , pod kopcem ho vypustím a než dojdu na horu lítá po zahradě ze stromu na strom. Jinak ho čeká pul roku bez zahrady jen v bytě. musí mít svou hračku a vy si musíte vyšetřit čas se mu chvíli věnovat. Kočičky hodně spí a dokáží být štastný i v bytě , hlavně že tam je člověk který je má rád. a taky na svém místě její wc a tři misky.na vodu, na granulky a na kapsičku. bude to dobrý uvidíte sama...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ruze®
Datum: 26.10.16 21:00
avatar

Zvykne si,ale nebude šťastná,kočka která byla zvyklá 4 roky na volnost bude jako ve vězení.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.