Jak dlouho krmit stenecima granulema?

Od: Datum: 08.10.16 17:07 odpovědí: 8 změna: 09.10.16 13:44
Zdravím chci se zeptat jak dlouho zhruba mám krmit půl roční stafordku stenecima granulema.. Na obalech u krmné dávky je řečeno že bych už měla krmit juniorkama, ale ještě se nám do těch juniorek moc nechce díky za jakoukoliv odpověď
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.16 17:42

No my jsme naši fenečku krmili štěněčíma granulema docela dost dlouho...:) Bylo jí asi 1 rok, když jsme jí přestali krmit štěněčíma granulema *nevi*...

doplněno 08.10.16 17:43:

Ale klidně už bych začala juniorkama, podle mě *nevi*..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.10.16 17:50

Asi bude rozdíl mezi řadou, která má granule pro štěňata a juniory, a řadou, která má štěněcí a pak hned dospělácké. Ty štěněcí budou hodně vydatné. Jak velká je fenečka vzhledem k dospělému psovi? Poroste ještě hodně?

Asi pár měsíců nic nezkazíte, ale určitě bych ji pozorovala, abyste zbytečně nezadělávali na obezitu. Vemte v úvahu, že potřebuje zaplnit žaludek, tak toho zhltne víc a víc. Víc a víc krmiva s větší dávkou živin, než kterou potřebuje.

Je to jen názor, nejsem odborník. Moje kotěcí konzervy i krmivo jsou do 1 roka a trojbarevné princezně (6 měsíců) bych nejradši už teď dala dospělácké, roste jako z vody. Je silná; ne tlustá, ale má pořádnou kostru a pevné svalstvo.

doplněno 08.10.16 18:04:

Tak nějak. Zbytečně neprodlužovat, dodělejte pytel a je to krásná hafina!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.10.16 18:01
Je to staford tak nevím no... Jako na granulí je napsáno že je to vhodné až do 1 roku,ale nevím no.. Máme ještě velký pytel tak pak už asi přejdeme na ty juniory.no
Datum: 08.10.16 18:13

Klidně si myslím, že u tak velkého psa, můžete začít těmi juniorkami ;).

Datum: 08.10.16 23:40
Ona ve skutečnosti zase tak veliká není fotka dost zkresluje :-D ale doberu pytel a pomalu přejdu díky moc
Datum: 09.10.16 13:44

Aha, no je fakt, že ta fotka někdy zkresluje :-D... Každopádně Ennie je moc krásná *srdce* :)...

Datum: 08.10.16 23:44
Má to tak na měsíc a půl no takže pomalu začneme primichavat děkujeme moc Ennie posílá pozdrav
Datum: 08.10.16 19:38

Pokud si na facebooku zadáte heslo staford, vyjedou Vám skupiny. Namátkou jsem klikla na tu první-přes 29000, můžete tam klidně položit dotaz, určitě poradí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.