Čím a kdy zacit s prikrmovanim stenat

Od: Datum: 11.09.16 21:58 odpovědí: 2 změna: 12.09.16 07:49

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mé fence(jorkšír) se před 3 týdny narodili 4 štěňátka. Má je poprvé, takže ani já přesně nevím co a jak. Pořád je kojí, ale mám pocit, že už nemá tolik mléka, aby to všem 4 stačilo. Vylézají z pelechu a pořád když k nim fena přijde by jedli nebo hodne nahlas kňourají. Mám už začít přikrmovat? A čím? Někde jsem četla, že rozdrobím granulky pro štěňátka a smíchám s teplou vodou, aby z toho měli kaši. A nebo se jim na začátku dává něco jiného?

Budu moc ráda za rady. A předem moc děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.16 22:37

Na začátek je ideální koupit v ZOO prodejně štěněcí mléko v prášku. Také mají pro takto malá štěňata kaše či paštiky (od 4 týdnů), spešl granulky. Je možné i přikrmovat škrabaným hovězím masem (syrové). Také fena by se měla krmit granulema pro březí feny a štěňata - velmi často se stává, že v době odstavu štěňat jim začne vyvrhovat svoji potravu. Hlavně štěňata nekrmte násilím a množství úměrné jejich velikosti (mají mini žaludek).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.09.16 07:49
avatar

Když štěňata začnou mamině olizovat koutky huby, prosí o jídlo, mají málo, mají ještě hlad. ;) Vylézají z pelechu, protože rostou a už jen neleží. Aby z pelechu nevylézala, je dobré je dát do větší bedny, odkud mamina vyskočí.

Abych nemusela něco opisovat, chtěla jsem vám dát jeden článek, ale každý má něco do sebe, z každého si vezměte to, co se vám líbí nebo vám to vyhovuje http://search.seznam.cz/?q=kdy+a+jak+p%C5%99ikrmovat+%C5%A1t%C4%9B%C5%88ata&oq=kdy+a+jak+p%C5%99ikrmovat+%C5%A1t%C4%9B%C5%88ata&sgId=QbEGXcIi4SxfpJQC4Xoi6NwokS4ikGRfznzfYG4Nzw%3D%3D&thru=&su=&aq=&sourceid=szn-HP

Ještě si pohledejte Vývoj štěněte ;)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.