Cizí pes hořekuje každý den když pán odejde?

Od: Datum: 08.09.16 12:14 odpovědí: 4 změna: 08.09.16 18:39

Je to starý pes, dřív to nědělal ale teď asi tak hodinu po tom co jeho pán odejde do práce (vrací se na oběd) začne žalostně výt/naříkat, zní to asi tak jako kdyby ho nechali několik dnů zavřenýho bez jídla a cítil se opuštěně. Je to dost letitý pes. Co se s tím dá dělat když do práce se musí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.16 15:38
avatar

Rozumím vám, je to peklo, mít takového souseda. Ale vyřešit to nejde nijak. Utratit ho? Pán zanechá práce? *zed**plac*Nemůžete mu nabídnout, že si psa vezmete, jako do školky, když bude pán v práci? A na zpáteční cestě si ho vyzvedne. Vy zajdete se psem na procházku, chvilku budete mít nezvyklou společnost?! Třeba vítanou. ;) To by tak nešlo? Asi blbý nápad, že?!


doplněno 08.09.16 16:30:

Wlezley, nepomohlo. Fakt ne. O to víc je hlasitější. Odzkoušeno na nejednom psovi. Naposledy u nás v domě. Velký pes, hlas jak zaoceánský parník. Naštěstí nenaříká tak často.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 16:23
avatar

@babkazov - *palec* Ono by stačilo mu nechat možnost komunikace. Sem tam na psa zavolat, uklidnit ho. Mu se prostě jenom stýská a než si zvykne, chvíli to trvá. Určitě souhlasím s nápadem si s majitelem promluvit, určitě existuje řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 17:02
avatar

Přece jen mám odzkoušený nápad. Moje Dorka, když jsem odešla z domu, tak chodila řvát k domovním deřím a doma mi rozhrabala gauč tak, že ho zničila. Vzpomněla jsem si, jak mi kdosi, kdysi radil, ať ji uvážu. Sichrhajckou jsem připla tenkou šňůru, cca 1,5m, na pelech. Na šňůrce má karabinku a k tomu pelechu ji pokaždé, když na déle odcházím z domu, k obojku uvážu. Samozřejmě musí bý proslov:"Buď tady hodná, nikomu neotvírej, já budu spěchat."*ee* Představte si, že to funguje. Je tiše jako pěna a řve jen tehdy, když někdo zazvoní. Ale že ztichne poměrně rychle. Říkají sousedi.

postcd, nemohl byste to majiteli psa navrhnout? Za zkoušku by to mohlo stát.

Už jsem si vzpomněla, kdy naposledy jsem k pelechu uvázala. Uvázala jsem Bubu, když v 5ti letech začala v noci čurat po bytě, ikdyž naposledy čurala kolem půlnoci a ráno, v 6 bylo načurané. Tam byla ta rada, uvázat k pelechu. Stačilo snad 5 dnů a vylo po čurání.


doplněno 09.09.16 07:34:

Tigra, vlna na pletení nikoho nikdy nemůže uškrtit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 18:39

Nechat uvázaného psa na šňůrce v době vaší nepřítomnosti je nezodpovědné. Až jednou přijdete domů a budete mít psa uškrcenýho na šňůrce, tak se nedivte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.