Jak přemluvit mamku ke křečkovi, když umřel?

Od: Datum: 27.08.16 00:51 odpovědí: 8 změna: 05.09.16 15:44

Ahoj. Doufám že mi odpovíte. Nedávno mi umřel křeček. Máme spoustu zvířat : křečky (teď už jen jednoho) králíky, morče, kočky, psy, fretku, osmáky, atd..., a já je všechny miluji. Bez zvířat se neobejdu a tak i ztráta malého křečka mě hodně bolí, a nedokážu dlouho do noci spát, z toho jak neslyším jeho kolečko. Nejlépe by mi pomohlo další zvířátko (křeček) ale když se na to ptám své mamky tak mi odsekne že se rána po zemření zvířete neléčí koupí dalšího. Ale mě by to pomohlo! :( O zvířata se pečlivě starám, všechny je čistím, krmím, např. i stříhám... sem tam jim něco i za kapesné koupím, jako třeba domeček, kolečko, hračku, pamlsky, piliny... když procházíme kolem zverimexů, tak tam někdy uvidím nějakého, kterého si zamiluji, ale mamka mě táhne pryč a mračí se na mě. Klecí máme tunu, křečky jsme chovali... Otázka zní: Jak ji mám přesvědčit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.16 06:38
avatar

Dobrý den, nepřemlouvejte. ale křečka si kupte - v tom domácím zvěřinci ho maminka přehlédne (zvláště, když je péče o zvěř na Vás). Myslím si, že osoba, která v jednu v noci píše u PC, nebude malé dítě a má nějaký příjem či kapesné (který by mohl stačit na zakoupení nového křečka). Zdravím!


doplněno 27.08.16 13:44:

Nemáte zač. Zkusit to můžete a třeba se to podaří. Když si křečka koupíte za své peníze, tak bude jen Váš a maminka by ho neměla vyhodit. Ovšem, musíte se o zvířátko skutečně i sama postarat.


doplněno 05.09.16 16:20:

krecounek - gratuluji k narozkám i k vyřešení problému .

Ohodnoceno: 3x
 
Od: krecounek
Datum: 27.08.16 12:47

Děkuji moc *palec* Myslím že bych to mohla zkusit ;)

Datum: 27.08.16 13:19
avatar

Prodá Zverimex zvíře dítěti? Nevíme, kolik ti je.

Možná jsi budoucí doktorka veterinářka, nebo sestřička na veterině.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krecounek
Datum: 05.09.16 15:44

Moc Vám všem děkuji za odpovědi a rady, můj problém se dnes vyřešil sám, zítra mám narozeniny a tak mi táta dnes pořídil křečka. Nejspíš je to holka, možná ji pojmenuji Gvenča ;) A i když to ještě nebylo povoleno mamkou, taťka jí to nějak vysvětlí *palec*

Datum: 27.08.16 13:41
avatar

Myslím, že máš nyní zvířátek dost. Máš je ráda, staráš se o ně, ale všeho moc škodí. Máš králíky, kočky, fretky, osmáky, psy, morče... To nemáš pořád dost? Láska ke zvířatům je pěkná, ale musís rozumně uvažovat, kolik té lásky můžeš rozdat. Navíc se blíží škola a nebudeš mít tolik času, abys všechna zvířátka uspokojila. Hlavně procházky, čištění...Ale i finance - krmivo, podestýlka...

Vnučka měla 4 závodní králíky. Jedna samička zemřela při komplikovaném porodu. Jiného si za ni nepořídila. Proč? Udělala úspěšně zkoušky na stř. veterinátní školu, ví, že bude mít málo času, sotva na ta stávající zvířátka.

Tak nesmutni a svou lásku rozdej mezi ty, které už máš doma. Myslím, že jich máš dost. Měj je ráda a dobře se o ně starej. Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 27.08.16 13:50

Souhlas s babajaga@

Když jsem byl mladší, taky jsem chtěl mít plno věcí. Nakonec jsem úspěšně vyrostl i bez toho. Navíc s odstupem času vidím, že to zase tak nutné nebylo.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krecounek
Datum: 28.08.16 01:06

Děkuji Vám za odpověď, možná že máte i pravdu. Teď to už stejně tolik neřeším, totiž včera jsem ze smrti mého křečka byla ještě tak smutná, že jsem prostě hrozně chtěla náhradu, ale možná že to přežiju :-D.

Od: 9829loverabbits9829
Datum: 04.09.16 19:34

Máš kluka nebo holku. Kdyby to byla holka a měla by mladé tak by ti je mamka třeba nechala.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.