Kotě - blechy

Od: Datum: 26.08.16 11:47 odpovědí: 3 změna: 26.08.16 17:09
Dobrý den, vzal jsem si od svého kamaráda kotě, po chvíli jsem zjistil, že je silně zablešené Vykoupal jsem ho a druhý den jsem koupil ampuli od Frontline a nakapal jí to mezi lopatky. Měl bych udělat pro to ještě něco, nebo to mam teď nechat být?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.16 11:56

Dobrý den - já myslím, že to stačí, když jste blechy stihl objevit tak rychle... možná by neškodilo koupit i spray a vystříkat místo, kde kotě spalo...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.08.16 12:05

Tady pozor. Blechy se kočkám vysypou z kožichu a odblešovací kůru přežijí.

Kotě byste měli vystrčit někam na chodbu nebo na terasu, nechat ho tam až do večera a pak použít vysavač.

Ohodnoceno: 0x

Od: msvarc1997
Datum: 26.08.16 17:09
Kotě je zatím venku a přes večer cca kolem 8h ho nechávám zatím spát venku. Druhý den ráno se mu potom zase v podstatě celý den věnuji, ale pobýváme spolu spíše na zahradě a tak. Jiank se ho od září chystám vzít do bytu a mít ho tam furt.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.