Starý pes

Od: Datum: 23.08.16 08:00 odpovědí: 3 změna: 24.08.16 20:21

Kolik má mít stravy 13.letý vykastrovaný bišonek,vážící 4,5kg?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.16 08:10
avatar

Tož, to je otázka! Nevíme, jakou stravu máte na mysli. Čím je krmen? Granulemi pro staré psy? Jakou značku, Nebo vaříte? Jak na krmení reaguje? Je tlustý? Jaké má hovínko? Kolik má pohybu? Tohle všechno hraje roli při odměřování žrádla. ;) A pak taky, jaký je to strávník. Moje kapku přerostlá psinečka jorkinka, 11 let a necelých 5 kg, má stále granule v misce. Někdy pokřupká, někdy sežere, někdy ne. Třeba včera nežrala vůbec. Má to tak celý život. Nikdy se nepřežírala, jako moji předchozí psi. Těm jsem musela omezovat potravu a krmit bramborami a lítat na kole, aby nebyli tlustí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.08.16 23:46
avatar

4,5 kg? To asi nebude tlustý. Dávala bych mu tak půl malé psí konzervy ráno a půl večer. Nebo granule, či co žere, v tomto množství. Možná trochu granulí v poledne, taky asi tolik. A k žrádlu i pohyb. Starý pes? Záleží na tom, jak muchutná a jestli má sklon k obezitě. To musíte nejlíp odhadnout Vy sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 20:21
avatar

To se nedá říkat na kg, záleží na jeho konstituci, jsoui bišonci 3 kg a jsou 8 kg a oba jsou stejně štíhlí. Např. můj váží3,80 je kastrovaný, je štíhlý, ráno dostane misku odměřných granulí pro jeho váhu a papá si kdy chce, jak píše paní, někdy ani.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.