Meklenburský strakáč - jak velká klec?

Od: Datum: 22.08.16 20:45 odpovědí: 3 změna: 26.08.16 16:34

Dobrý večer, cca do měsíce bych si ráda pořídila Meklenburského strakáče-králíčka, ráda bych se zde dotázala osvícených chovatelů, jak velkou klec mám volit, aby se můj budoucí mazlíček cítil příjemně - většinou jsem objevia klece velké 120x58x61 - jsou tyto rozměry pro tento typ králíka dostačující? Zatím jsem větší klec neobjevila, tudíž uvítám nějaké případné tipy, do kterého obchodu s chovatelskými potřeby mám zamířit. :) Předem děkuji za reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.16 09:48

Ta klec, co jste uvedla, je plně dostačující, králík nepotřebuje výběh jako koza. Kdysi jsme chovali králíky, naši žili v komfortu, ale někteří lidi u nás v dědině je měli často nacpané v opravdu malých kobkách a králíkům to nevadilo. Dnes se dají ve všech Zverimexech koupit různé klece a rádi vám tam poradí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.08.16 07:59
avatar

Proklikej tenhlem odkaz křížem krážem a dozvíš se úplně všechno. http://www.kralici.cz/

Králíček se dá naučit, aby žil v bytě a do klece chodí pouze žrát, kakat a čurat. Jde to. Náš Kája to tak má. Dokonce i tehdy, když mladí jedou pryč a on i s klecí jde k druhé babičce. Jen musí všicni hlídat dráty nebo je zastavět, protože je strašně rád okusuje. Jednou dostal pecku, když překousal káblík k tiskárně. Ale nepoučil se! :-DVe zverimexu, kam chodíme nakupovat, také takového králíka mají. Poskakuje po prodejně, ale vyprázdnit se chodí na wecko v kleci.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: savitridevi
Datum: 26.08.16 16:34

Děkuji za vaše odpovědi a přeji příjemný víkend.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.