Kocour spadl do barvy

Od: Datum: 17.08.16 10:13 odpovědí: 11 změna: 27.08.16 22:11
Kocour nám spadl do barvy na malování zdí. Má bílý ocas a tlapky. Nejde to z něj dolů. Nějaké rady jak to z něj sundat? Ostříhat to taky nejde.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.08.16 10:17
Odmočit by to snad mělo jít... *nevi*
doplněno 18.08.16 22:35: @majstrjoe - jak praktikovat tuto radu? Tak, jak to půjde nejlépe. Co kočka, to originál. Jednu lze dostat do sprcháče, jinou prostě musíte promáčet třeba mokrým hadrem a otírat a otírat. Úspěšnost záleží na míře odporu (a využití palce v opozici).
Ohodnoceno: 0x

Od: asdom
Datum: 17.08.16 10:19

A vadí to něčemu? Je už kocour zadaný?:D

Datum: 27.08.16 22:08

To je snad blbý vtip, kocour je chudák a vadí to jemu i páníčkům.

Datum: 17.08.16 10:20

Taky říkám odmočit. Pak se to smyje. S trochou trpělivostí to určitě půjde. Podlahu a okna také musíte odmočit, když z nich tuhle barvu chcete dostat. .

Od: pt®
Datum: 17.08.16 11:14

napadá mně jedině, co tak zavolat veterináři? Třeba má již nějakou podobnou zkušenost se zvířátkem od barvy, myslím, že Vám poradí, jak na to jít šetrně vůči zvířátku...

Od: cobry
Datum: 17.08.16 11:27

Dobrý den :-D Kamarád se takhle jednou opil a nasprejoval psa zelenou barvou, za tři týdny do samo slezlo dolů :-D Tak to zkuste odmočit a bude to dobrý. Hlavně si ho vyfoťte :-D

Datum: 17.08.16 11:52

Tak buď je těch blbů na světě víc nebo je ta republika malá. Otec mi vyprávěl, jak se jim na vojně do autoparku zatoulal pes. Banda pitomců ho chytla a komplet přestříkala - khaki. Jenže to samo dolů neslezlo (nebyl čas čekat). Pes byl pološílenej. Tak ho chytila druhá parta a oholili ho. Ručně. Vlasními holicími strojky. Někde asi jen barvu, někde vrchní vrstvu chlupů a někde až na kůži. Přežil. Jenže to ho jen zlehka stříkli. Pokud je kocour namočenej do třeba latexu a ten zatvrdnul, má to na sobě jak sádru. Máčení bude nadlouho. Pokud je to obyč. barva, dlouho nevydrží a sjede sama.

Datum: 17.08.16 11:36

Nechejte to tak, to opadá samo. A zbytek si kočka olíže.

Ale líbí se mi rada nechat odmočit.- By mě zajímalo jak chcete kočku namočit a odmočit. *smich*

Od: radarbrdy
Datum: 27.08.16 17:30

Já když mám ruce od barvy stačí si je namazat opalovacím olejem. Je hodně masný a barva jde sama dolů. Barva na malování zdí je v klidu, jsou horší barvy.

Ohodnoceno: 1x

Od: lego®
Datum: 27.08.16 17:34

Casem to opada.

Datum: 27.08.16 22:11
Pokud spadl do barvy tak vlaznou vodou omyt. Pokud to z nej nejde dolu, patrne to zaschlo, pak je chyba ani tak ne v kocourovi jako nezodpovednem chovateli. V tom druhem priade asi omyvat dukladneji a po castech, potrva to dele. Asi i zalezi co to bylo za barvu, pokud nejaka oteruvzdorna tak by to mohlo.byt slozitejsi, prinejmensim telefonicky bych konzultoval s veterinarem.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.