Věčně štěkající sousedův pes 3

Od: Datum: 12.07.16 10:47 odpovědí: 4 změna: 18.07.16 22:40

Dobrý den, opět po delší době doufám, že mi snad někdo poradí, co mám dělat, když bydlíme vedle místního alkoholika, co má nevychovaného psa, který hubu nezavře. Normální domluva nepomáhá - je vychlastaný, nedávno jsem mu pohrozila soudem - no, hulákal na mě, že moje máma pajdala a máme doma kripla - máme totiž postiženého syna a moje maka měla od dětství vadu, pak si sám pro sebe opilecky krákoral, že mě pánbu potrestá ještě víc atd..., no včera to bylo cosi - sice neřvalo rádio celý den, ani si nedovedl místínho bezdomovce a nehulákali tam kraviny, ale ráno rovnou vypadl, pes v tom vedru kvílel celý den, prakticky až do půlnoci, kdy se ožrala dopotácel a pak teda byl klid. Už jsem chtěla po půl 11 volat policajty, bylo mi fakt blbě, vedro, však víte, jak bylo včera, manžel řekl, že to nemá cenu, že tam nebude nikdo čekat, až ožrala dorazí a jaká pak s ním domluva? Co si o tom myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.16 10:57
avatar

Dajko, přesně na totéž jste se ptala před 14 dny - 28. 6. Co s hlasitým sousedem - alkoholikem. Dostala jste 7 odpovědí. Bohužel, opakuji to samé, co jsem napsala tehdy. Opilec má prostě hlavu vygumovanou, mnohdy ani nechápe, co po něm chcete. On se dobře baví a nechápe, jak to může někomu vadit? Navíc opilec si nebere servítky a znectí Vás od hlavy až po paty, včetně celé rodiny. Což jste už zažila.

Policie se tomuto věnovat nebude, to by musela u jeho domu bivakovat. Snad jenom, pokud týrá psa, toto nahlásit. Možná, že by mu ho mohli odebrat, pokud by trpěl hlady a žízní, či se k němu opilec špatně choval. Jistě vidíte, zda má pes misky s vodou a potravou, nebo ne. Jinak to nahlásit veterináři. Tím byste se zbavila aspoň toho nepříjemného kvílení chudáka psa.

A dědek? Tam jenom počkat, až umře. Z domluv si nic nedělá, na pokuty nemá. Co si na něm policie vezme? S takovými samorosty totiž nezahne vůbec nikdo. *bzum* Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.07.16 11:10
avatar
Stret s hlupakem je to nejhorsi , ktomu jeste s alkacem jeste horsi. Vy neudelate nic.
Pokud mate podezreni na trapeni psa. Zavolejte policii.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 12:32
avatar

Volat policii - klidně opakovaně, člověk se před hovady nějak přece bránit musí. Sepsat stížnost na úřad, vedení, magistrát... a dát echo helppes.cz kvůli týrání a zanedbání zvířete. Nesouhlasím s tím, potichu sedět a smířit se s tím, pokud se bude ustupovat každému dementovi a ožralovi, opravdu brzo skončíme špatně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.07.16 22:40
avatar

To bude asi houby platné. Soused nade mnou psa vůbec nevenčil, nekrmil ho, měla jsem strach, že se pročúrá ke mně, nakonec jednou spadnul polomrtvý na můj balkon. Trvalo mi tři měsíce psaní na veterinární správu, městskou část, policiii, spolky na ochranu zvířat a už ani nevím kam, než mu ho sebrali. Takže pouhé štěkání, tím se asi nikdo nebude zabývat. A pokud si budete stěžoat na m.č., může se stát, že vás tam pozvou oba a ještě zaplatíte nějaký poplatek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.