Pes má neustále svěšený ocas

Od: Datum: 01.07.16 09:52 odpovědí: 6 změna: 03.07.16 00:13

Poradíte nás pes kříženec jezevčíka(6 let) má měsíc neustále svěšení ocas a skoro ho táhá po zemi i když se raduje tak ho nezvedne a furt ho skoro až tahá po zemi i na procházkách.Nevíte co to může znamenat jsem na něj normálně hodný dáváme mu granulované krmivo pije normálně je to fakt jenom ten ocas.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.16 10:02
avatar

Kontrolovali jste mu páteř, prohmatali ocásek? Může mít bolesti. Něco s páteří, zánět, zlomený ocas. Když se Vám něco na pejskovi nezdá, něco je jinak, než bylo před měsícem, má to svůj důvod. Jak se pohybuje, skáče, chodí do - ze schodů?

Jeďte na veterinu, ať se na to vet podívá a když nic nenajde, tak alespoň běžnou kontrolu jeho zdravotního stavu. Ať něco nezanedbáte a jste v klidu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: isteron
Datum: 01.07.16 11:12

Môže to byť zo psychických príčin. Mali sme nemeckého špica, ten má chvos stočený hore nad chrbátom, ak je zdravý. Raz ho takmer prešlo auto, zľakol sa a asi týždeň mal chvost dole, a potom sa mu naraz narovnal nad chrbát.

Druhá vec, dávali sme ho strihať, na leto, mal hustú srsť. Postupne ako stárnul neznášal toto strihanie a po ňom tiež stiahol chvost dolu, ale postupne ho zasa zdvihol nad chrbát.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.07.16 15:47
avatar

Isteron, pohledejte si o komunikaci beze slov, nonverbální komunikace, u psů. Tam se dozvíte, jak a kdy pes drží ocas, uši, hlavu. Je dobře znát tyto postoje, u svého psa. *palec*U tazatele se bude jednat o něco jiného. Tam bude zdravotní problém.


doplněno 02.07.16 15:29:

Isteron, je velmi pravděpodobné, že pes rozumněl tobě, ale ty jemu ne. Pes nemá mimiku a většinou nekecá, ale přes to komunikuje. Miluje tě tak, že udělá všechko co chceš, ale to neznamená, že si rozumíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: isteron
Datum: 01.07.16 16:25

Neboj sa , nášho psa som dobre poznal a rozumeli sme si .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annaa
Datum: 01.07.16 16:25

Babičce z Ostravy *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.16 00:13
avatar

Taky bych řekla, že ho něco bolí. Zvířata trpí mlčky, nenechte ho trápit a vemte ho na veterinu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.