Agresivní andulka?

Od: Datum: 25.06.16 08:16 odpovědí: 1 změna: 25.06.16 15:50

Dobrý den, mám otátku, doma máme ve větší kleci 2 páry andulek. Jedna zelená samice měla 3 mláďata- starala se o ně, krmila všechno v pořádku až do doby když jedno mládě vylétlo ven. Ona ho začala klobat a napadat a když jsme je přišli zkontrolovat bylo celé od krve, proto jsme ho museli oddělit. O ty zbylá dvě mládata se starala i po vylétnutí z budky normálně. Teď má asi 10ti denní 4 mláďata o které se furt dobře stará. Problém je, že jsme dostali novou mladou andulku a začala ji taky napadat, tak je ta samice oddělena od ostatních. Moje otazka je jestli by jsme mohli je zase dát všechny dohromady a proč některe andulky napadá? Děkuji moc za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.16 15:50
avatar

Proč je chcete za každou cenu dávat k sobě? Proč ji nenecháte s těmi, koho snáší a zvlášť ty, které nesnáší, nemusí je. Je to problém? Jaký je váš záměr? Máte je v klecích nebo ve volieře?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.