Proč pes zvrací žlutou pěnu?

Od: Datum: 23.06.16 13:27 odpovědí: 9 změna: 25.06.16 21:20

Můj pes zvrací žlutou pěnu, poradte mi prosím proč.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.16 13:53

Jak často zvrací? Jestli je to něco vyjímečného a nezvrací dlouho, tak psi občas zvrací. Ale pokud zvrací stále a nepřestává to, tak se zkuste poradit s veterinářem. Jednou mi takto pes zvracel a nebylo po tom, že by třeba snědl trávu a tak, zvracení nepřestávalo a měl nakonec psí "chřipku". Byla nutná antibiotika

Ohodnoceno: 0x

Od: bour
Datum: 23.06.16 14:12

Opravdu to zvrací? Není to jen vykašlávání nebo chrchlání? V tom případě by mě napadlo něco jako rýma a záněty dých.cest jako u lidí

Od: ben®
Datum: 23.06.16 15:39

Dobrý den, může to být mrtvice. Podívejte se mu do očí a jestli mu těkají panenky v očích, tak ji má. Potom to chce rychle na veterinu a dostane antibiotika a lék na ředění krve. Zdravím!

doplněno 23.06.16 19:07:

Zatím žádná spolupráce, žádné doplnění, žádná reakce. Normální je žlutá, řídká pěna + žaludeční šťava. Pokud je v tom i tráva, tak je to také normální,. Normální není, když je toho hustá hromada, pes se motá a "ujíždějí" mu oči - to je mrtvička.

Datum: 23.06.16 15:47

Může to být i z hladu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.06.16 16:13

Malý, zdravý, mladý pes? Ti to čas od času dělávají. Jakmile jim něco nesedne, nejde to ven, ale jdou ven žaludeční šťávy. Když mu nic jinak nechybí, ani není "špatný", nic se neděje. Zase to přejde.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.06.16 16:33
Pokud to není moc často, opravdu se nic neděje. Jedná se o žaludeční šťávy a děje se to pouze na lačno. Pokud se to děje častěji, raději bych to konzultovala s veterinářem. M.

Datum: 23.06.16 19:01

Pokud to není často,, ale jen občas, tak se nic neděje, můj pes takovou žlutou pěnu zvrací tak jednou měsíčně, většinou když sní něco, co by neměl -koláček, mastný sýr apod.

Datum: 25.06.16 21:10

Je to z hladu.Dávat mu ráno najíst

Datum: 25.06.16 21:20

tak náš familierně řečeno čokl když potřeboval tak nalezl a sežral podle něj tu správnou trávu a pak taky zvrátil většinou žlutou pěnu (žal, šťávu) - celkem normál u pejskú.Zdarec.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.