Pojištěni psíčka

Od: Datum: 24.05.16 21:58 odpovědí: 11 změna: 26.05.16 13:31
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.16 22:09

Zajímal jsem se o to před dvěma lety, když jsme si pořídili nového NO, ten předchozí nám odešel na epilepsii. Pojištění poskytujr ČP, ČPP a tuším, že ještě Generalli. Po prostudování všech výluk, limitů a pojistného jsme psa nakonec nepojistili. Jinak pes musí být čipovaný nebo tetovaný, aby nemohlo dojít k záměně.

doplněno 26.05.16 13:52:

K pojištění domácnosti je pojistka na odpovědnost v běžním životě, která se vztahuje i na škody, které pes může způsobit. Není to ale pojištění psa jako takového.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.05.16 09:03

Babkazov...na nemoc,operace kdyby byly nutné ,,,,mám psa čipovaného čistokrevného...4 roky

Datum: 25.05.16 07:13

Na co byste psa chtěla pojistit? Na úraz, na nemoc, na zcizení?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.16 09:03

Záleží na co chcete psíka pojistit, zda na nemoc, úhyn či pojištění odpovědnosti. Pojišťovny mají ve smlouvách mnoho vyloučení a tak doporučuji velice dobře pročíst smlouvu a rozhodnout, zda se zdravotní pojistka opravdu vyplatí. Doporučuju mít sjednané pojištění odpovědnosti, kdyby pes něco provedl (rozkousal sousedovi boty či způsobil dopravní nehodu), tam je cena +- 150,-Kč/rok. Pokud máte toto pojištění sjednáno na sebe, platí i pro psa.

Datum: 25.05.16 09:09

Já mám čivavu ,,ta je hodná a nekouše,,čili pokud jsem pojištěná já,,tak je i v tom pes?Tohle bych vyloučila,,To platí patrně jen pro škodu co by způsobila..

Zajímá mne cena pojištění ,,ať u veta tolik neplatím,třeba nějakou operaci ,,člověk nikdy neví.

Datum: 25.05.16 09:15

Koukněte na stránky ČP je tam kaukulačka, můžete nezávazně zadat údaje a cena se ukáže. Počítejte cenu okolo 3300,-/rok. S tím vaším pojištěním jsem myslela pojištění odpovědnosti, NÉ zdravotní.

pojištění "mazlíček" - https://www.ceskapojistovna.cz/p?pojisteni-psu-a-kocek

Datum: 25.05.16 16:33

Já si myslím, že když peníze, které jsou určeny na pojištění psíčka, dáte do kasičky, stačí plechovka od nápuje, a když bude potřeba, tak otevřete a použijete, rozhodně nemůžete prodělat. Rozhodně ne!

Datum: 25.05.16 18:17

babkazov,,také i tak se dáá...asi to tak udělám

,,díky

Datum: 25.05.16 21:13

Mám psy pojištěný u pojistky domácnosti.

Datum: 26.05.16 13:31

krátká odpověď..kolik činí vaše pojištění

Datum: 25.05.16 21:26

Taky jsem o tom uvažovala, ale nakonec jsem ho nepojistila, vím, že taková opeace třeba kloubů či páteře přijde na spoustu peněz, ale pojistné je taky dost vysoké a stejně všechno neproplácí a ještě se ještě musí sjednat částka, kterou se majitel bude podílet sám. Takže jsem si řekla, je to prostě miláček a bude-li třeba, zaplatím léčbu.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.