Psi chuvicka

Od: Datum: 19.05.16 10:09 odpovědí: 4 změna: 20.05.16 18:26

Dobry den, chtela jsem se zepat, zda ma nekdo zkusenost se ,, psimi chuvickami,, nasla jsem aplikaci na tlf, tablet http://www.hafster.cz/recenze-psi-chuvicka/. nezkousel to nekdo z vas?

Moc dekuji za odpoved.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.16 10:12

Psí chůvička? Tak o tom slyším poprvé. Fakt ti výrobci už neví, co by vyráběli, tak vymějšlí takovéto hovadiny...Čemu se však divit, když jsou dneska hotely a kadeřnictví pro psy a kočky...kam ten svět spěje...

Omlouvám se za můj koment, který neporadil, ale jen musím kroutit hlavou. Pardón.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.05.16 10:18

Berte to tak, že i vývojáři androidových aplikací musí být něčím živi a tak vymýšlejí a vymýšlejí, až vymyslí psí chůvičku. Jako nápad je to dobrý a možná se to může i dobře prodávat. Ale zkušenosti s tím nemám.

Ohodnoceno: 0x

Od: sss*
Datum: 19.05.16 12:29

...to za chvíli se bude dělat přístroj, že když si někdo ulehčí, tak to bude vědět celé okolí, aby se neudusili...*zed* Bože můj, chraň nás ode všeho zlého...

Datum: 20.05.16 18:26

Mnně to tedy přijde jako fajn nápad... spousta lidí si láme hlavu, co jejich miláček dělá sám doma, jestli se mu nestýská, jestli něco neničí. Bohužel zkušenost nemám, ale popis aplikace není špatný.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.