Divné chování zvířat

Od: Datum: 18.05.16 22:45 odpovědí: 3 změna: 19.05.16 09:07
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně divného chování našich zvířat. Chováme už 2 roky králíky a kachny. Každý rok nam kachny vyseděly v pohodě kačenky a králící normálně porodili králíčky. Ale až teď se začali všichni chovat jak blázni. Samice nám porodila kralíčky a všechny zakousla. Tři kachny nám sedí na vajíčkách a všechny zabíjejí kachnatka co se vylíhnou. Nikdy nestihnem zasáhnout a kachně vzit, protože se většinou líhnou v noci. Další kachna vajíčka rozbíjí a kačenky co by se možna už zachvíli vylíhly rozklove taky. Opravdu nevím čím by to mohlo být a tak prosím o radu. Jediná věc co mě napadla je ta, že na králíky i na kachny chodila často koukat jedna těhotná paní, tak jestli z ní něco necítili. Je to nejspíš hloupost, ale jsem už zoufalá. Hlavně proto, že máme malý děti a mají z toho hrůzu. Děkuji moc za každou radu.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.16 23:43
avatar

- možná že mají ta zvířata více rozumu nežli lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.16 07:08
avatar

Zdravím. Zvířata údajně bezpečně poznají, pokud je se mláďaty něco v nepořádku, a mládě zakousnou, možná je i toto Váš případ. Nebo jim prostě hráblo a půjdou na pekáč. Jak se chovají jinak? Nezměnili jste krmivo, čistící prostředek, nemáte blízko bazén a dezinfekcí apod.?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 19.05.16 09:07

Zabít, sníst a pořídit nové. Nepíšete nic o tom, jestli doplňujete nové chovné jedince, nebo to točíte pořád dokola.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.