Korelka je unavená

Od: Datum: 22.03.16 06:17 odpovědí: 3 změna: 31.03.16 22:48

Dobrý den, máme korelku už má 10 let a už několikrár snášela neoplodněná vejce.Naposledy ale už před 4 lety.Nyní ale začala hodně žrát zrníčka, rohlík i brambůrku i okousávat sépiovku a sem tam sedí i dole, sem tam je taková nemotorná a jako by mírně chtěla přepadnout do předu, tedy mírně nestabilní, jako by jí v bříšku vadilo vajíčko, ale od minulé středy, tedy 5 dní zpět vajíčko nevytlačila.I když už v tu minulou středu jako by občas tlačila, sleze dolů, bouchá sem tam zobáčkem do země, je nervózní, pocupkává dole, nahoru zase vyleze, to dělá spíš navečer, přes den více spí.Kaká spíš řidší a méně.A třeba začne u krmítka zobat,2x zobne a přivírá oči a za chvíli se probere a zase popapá něco.Tento týden to tak při zobání dělá, jako by byla unavenější.Napije se, pak zobne 2x,3x do sépiovky a vyleze na plyšáčka, tam spí.Mo se o ni bojíme, poraďte, co s ní může být a co tedy dělat.Děkujeme moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.16 09:02
avatar

Nejlepší bude vyrazit k veterináři. Průjem a apatické chování může značit infekci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.16 20:01

šupejte k doktorovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tereyka
Datum: 31.03.16 22:48

Náš agapornis když snášel neoplodněná vejce (zatím jen jednou, a to dvě v jednom týdnu) tak vajíčko bylo vždycky cítit prstem pod kůží na bříšku (u kloaky). Jinak důvodů může být spousta, radím taky co nejdřív k veterináři, už pro váš klid.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.