Pes žere kočičí výkaly

Od: Datum: 21.03.16 15:40 odpovědí: 4 změna: 31.03.16 20:05

Můj pes žere kočičí hovna. Je normální? Nechybí mu něco? Je to alergik, tak dostává hypoalergení granule. Ale i v nich by mělo být vše co potřebuje, nebo ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.16 17:41
avatar

nebojte, pes je normální a nic mu nechybí - kočičí hovínka psům krásně voní, asi že jsou tam nestrávené masité zbytky... je to běžné :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mahan
Datum: 21.03.16 19:52

Dobrý večer,náš pejsek je nežere,ale vyválí se v něm ,větší smrad neznám,my kočku nechováme,ale na zahradu chodí cizí kočky a proto já zuřím,ale ne na kočky ale na ty jejich majitele.To už sem nepatří ne,že kadí kde se jim zachce,ale na jaře kdy zaseju veškerou zeleninnu tak je to do rána všechno rozhrabané když už je teplo tak se válí v záhonech dělají jen samou škodu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.03.16 22:19

S kočkama nevím co dělat. Ale o psovi vím, že žere výkaly všech živočichů kromě psích. Kdybych Vám napsala, co všechno mu chutná, bylo by Vám špatně.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.03.16 20:05

vůbec nic to není,náš pes to dělal jeden čas taky-voní mu to,některý pejsek se vyválí...stejně jako dětská hovínka jsou pro plejsky úplné blaho...v koňských koblihách se vyválet - co si víc přát! dietní granule vás šlechtí,ale je to zvíře...doma máte jistě čisťounké misky,venku se napije z kaluže...zvíře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.