Průkaz původu

Od: Datum: 16.03.16 22:21 odpovědí: 5 změna: 17.03.16 15:54
Dobrý den , dostala jsem štěně pudla harlekýna trpasličího . Jak nám roste , bude mu 11 měsíců , tak přemýšlíme , jestli bychom ho mohli předvést na nějaké výstavě , zaregistrovat , prostě ho ukázat , protože je opravdu krásný . Ale nevíme jak postupovat , protože nema PP . Máme nějakou šanci? Děkuji za radu . Hela

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.16 22:32
avatar
Sanci urcite ma.
Hledejte na webu ci v okoli pozvanky na vystavy psu bez PP.
Pak staci jen prijet a vystavovat.
Drzim palce.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.03.16 23:41

Pokud myslíte šanci zapojit se mezi jedince s PP a absolvovat s nima výstavu, tak to opravdu nemáte. Pokud s psíkem chcete absolvovat nějakou výstavu, tak jedině "voříškiádu" - zadejte do vyhledávače "voříškiáda 2016" a ukáže se vám několik možností kam s psíkem jet.

Helo pro vás je váš psík ten nejkrásnější, nejmilejší, nejšikovnější, prostě ten nej a tak to má být. Na první pohled ( pro chovatele) je to však psík bez PP - a nebo velmi špatné foto. Pro zajímavost - http://pudlinfo.sweb.cz/czech/chov/ppanone.html .


doplněno 17.03.16 02:01:

No vida - Helo sama zajisté vidíte ten rozdíl ve 2. fotu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hela
Datum: 17.03.16 00:37
Děkuji
Od: hela
Datum: 17.03.16 05:01
To uż je lepší fotka .
Datum: 17.03.16 15:54
avatar

Helo, asi na nějakou "voříškiádu" jít můžete. Ale musím vám říci, že výstava, to je nefajn, stresující záležitost pro psa i pro lidi. Čekání, zase čekání, nuda, únava, podrážděnost, zklamání a rozhořčení nad tím, jak rozhodčí jsou přisleplí, že nevidí, že ten náš, ten je nejkrásnější. :( Zajděte se na nějakou výstavu nejprve podívat. Uvidíte krásné, mnohdy unavené a podrážděné psy i lidi. To, co nevidíte, to je čas před výstavou, kdy je péče soustředěná na úpravu srsti, výcviku předvádění, nácvik postojů. Žádná sranda. A nakonec, rozhodčí něco brouká o špatném úhlení končetin, suché hlavě a měkkém hřbetu nebo něco takového, čemu rozumí pouze odborník. :( Na vořiškiádě tohle asi nebude, ale i tak, výstava, to je velmi únavná záležitost. Vezměte raději míček a jděte na louku. ;)

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.