Váha štěněte jorkšíra

Od: Datum: 13.03.16 13:21 odpovědí: 3 změna: 13.03.16 18:39

Prosím mám jorkšíra 12 týdnů a váží 1kilo. Paní mě ted vystrasila,že ho moc překrmuji,že bude otesánek. Prosím jaká je optimální váha ve 12 týdnech. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.16 16:08

To vám nikdo neřekne. Ale myslím si, že to kilo, u tříměsíčního štěněte bylo akorát. Jestli ho nemáte na výstavy, pak ho v jídle neomezujte. Roste a musí být krmen dobře. Co vám bude platný, když bude předpisový, ale nemocný díky špatnému vývoji?! :-D Když je jork zarostlý, člověk má pocit, že má obrovského psa. Ale stačí ho namočit anebo ostříhat, pak je to maličký pejsek. To kilo bude akorát. Je jen chlupatý.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.03.16 17:45

Když čtu takovéto dotazy a hlavně pak ty rádobyrady JPP (jednapanípovídala), tak mi je moc smutno.

Malé štěně potřebuje kvalitní stravu, NEPŘEKRMOVAT ALE ANI SE NESNAŽIT " SRAZIT" VÁHU NEDOSTATKEM STRAVY.

Váha zdravého štěněte ve 12 týdnech by měla být +- 1,3 - 1,5 kg (váha v dospělosti pak 2,2 - 2,8 kg) - berte to ale pouze jako orientační váhový průměr. Každé štěně je jiné, je to živý tvor. V tomto věku by to měla být roztomilá chlupatá kulička, klidně buřtík, ...on to časem vyběhá.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.03.16 18:39

Lenko, moc jsem chtěla na tuhle událost zapomenout, ale někde mi v hlavě zablikala. Dám ji tady jako důkaz, že "paní" kecala úplně nesmyslně. http://www.poradte.cz/volna-d…o-se-stalo-s-feneckou-ll.html

Když to všecko rozklikáte, zjistíte o co šlo. Pro vás je nejdůležitější poslední věta. DNA a nenaděláte nic.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.