Pomahani zviratum

Od: Datum: 06.03.16 12:31 odpovědí: 3 změna: 07.03.16 13:23

Dobry den,

chtela bych se jak muzu pomoct zviratum? nemam nejak vubec prehled o utulcich a jak jim pomoct. nechtela bych pomahat jenom finance, taky nejakou jinou formou.

Vseobecne bych rada pomahala dobre veci, napriklad starym lidem, zviratum, ekologii...

Dekuju,

Zuzana


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 06.03.16 16:40
avatar
Dobrý den, můžete pomoc i hmotně, pošlete, nebo přineste staré deky, krmivo (raději se zeptat na konkrétní značku), hračky někdy starý nábytek, pomoct manuálně, v útulcích je pořád potřeba něco opravovat, uklízet, venčit..
pak se můžete stát členem ochránců přírody: http://www.csop.cz/
Kamarádka vystudovaná botanička začala jako dobrovolnice chodit pomáhat skupině mentálně postiženým ženám, nejdřív jen příležitostně, pak jim začala plánovat aktivity, malování, keramiku, procházky a pokud dostuduje v oboru, nabídli jí stálé místo.. Takových lidí je málo..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 07.03.16 02:41

Vítejte do klubu. To Vás velice obdivuji, že máte takové touhy. jestli mohu poradit, tak stačí sledovat život ve vašem okolí. Mějte oči otevřené. Občas každý potřebuje pomoci. Pro mě je třeba podezřelé, že nějaký Čech jezdí pomáhat do ciziny. tady je taky spoustu starostí. Podívejte se, myslím, že třeba každá vesnice má svého blázna. Co je příčinou, to nikdo neřeší. prostě každý si říká je to blázen, a raději jede pomáhat do ciziny. Asi je to lépe medializované. Ale s ním nikdo lidsky nepromuvil. Protože v Ghaně, Syrii je to lépe medializované. Nechci nikomu šahat do svědomí. Ale pomáme nezjištně?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.16 13:23
avatar

Podívejte se na stránky dobrovolnik.cz a podle svého bydliště třeba najdete v okolí něco, co zaujme.

Většina velkých nemocnic má na stránkách sekci ,,dobrovolnictví,,.

Též můžete osobně kontaktovat psí útulky, domovy důchodců, základní školy, speciální školy, zoo - útulky pro hendikepovaná zvířata, potom je i dlouhodobá akce jako velký kamarád pro znevýhodněné děti - Asociace Pět P v ČR atd.

Doporučuji nejlépe v blízkosti svého bydliště. Je to dobré nasměrování a získávání zkušeností pro volbu povolání.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.