Labrador po operaci

Od: Datum: 19.02.16 09:44 odpovědí: 3 změna: 19.02.16 10:59
Ahoj, prosim o radu. Mam rok a pul stareho labradora. Ted podstoupil druhou operaci kvuli pretrzenemu kolenimu vazu. Pred dvema mesici byl poprve, ale s druhou zadni nohou. Prvni operaci zvladnul celkem dobre, akorat par dni mel slabe curani. To se ale nakonec samo upravilo. Ted po druhe operaci mame opacny problem. Hodne pije a tudiz i hodne cura. Nekde jsem cetla, ze pes by mel vypit 100 ml na kilo vahy. Hafan ma 37 kg a vypije ty 3 litry za den. Tak moc ale nikdy nepil. Nemuze to byt po lecich? Zacalo to druhy den po operaci. Dostal pri ni hodne injekci, plus dneska dobral ATB. V pondeli jdeme vyndat stehy tak to reknu lekari. Dekuji za kazdou radu. Jsem z toho nesva
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tralalala
Datum: 19.02.16 09:58
Jeste bych ale mela dodat, ze se nepocurava, vysrzi celou noc, i ted kdyz mame doma vsichni ranni smenu, tak vydrzi doma sam. Bohuzel, podle meho sefa pes neni duvod pro dovolenou... on akorat venku neznackuje. Dvakrat nebo trikrat se proste vycura hodne, az pak ucurkava
Od: ben®
Datum: 19.02.16 10:03

Dobrý den, to čůrání umí rozhodit také narkóza - většinou to potom jde špatně.

A to bylo asi i po první operaci. Nyní je to (z pohledu pejska) lepší a problém s tím nemá. Myslím, že se to opět srovná - a veterinář Vám to osvětlí. Zdravím!

P.S. A pro Váš klid si na tu veterinu třeba zavolejte a zeptejte se hned.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.16 10:59

Až bude čurat, nemohli byste mu přistrčit nějakou čistou krabičku a trošku moči vzít na veterinu? 3 litry, vypít, to je opravdu obrovské množství. Vet se koukne, co v moči je a pak rozhodne, co dál. Bacha na cukrovku. *hej* Pohlaďte ho za mě chudinku.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.