Rozmnožování zakrslých králíčků

Od: Datum: 12.02.16 10:17 odpovědí: 5 změna: 12.02.16 15:32

Dobrý den,
mám takový menší dotaz .. Mám u sebe samečka zakrslého králíčka aby mi nakryl samičku,včera večer než jsem šla spát tak je dala k sobě a on jako by zavýskl,může to znamenat něco? Ale dnes se chudáček zase snaží a ona prdelku staženou zase .. :/ A to zkouším pořád jí k němu dávat .. Mám zanechat trpělivost,je to tak? Děkuji za odpovědi .. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 12.02.16 10:33

Bez dozoru se nepřipouští. Když samec zavýskl, co dělal? Spadl ze samičky na bok a zavýskl? Nebo ho samička mohla pokousat a pak je výskání je na místě. Pokud jsi je nechala bez dozoru, tak je k sobě již nedávej, počkej měsíc a pokud se nenarodí mláďata, tak začni připouštět znovu. A to tak, že je k sobě dáš ráno, popřípadě i večer a to vše pod dozorem. Jen 2 x denně. Jinak se semec na připouštění vyprdne a samice mu určitě ublíží.

Příště si něco o zvířátkách nastuduj a pak jednej. Např. to, že samec se nepůjčuje, ale samice se vozí k samcovi. Pro úspěch oplodnění je důležité, aby samec neměnil prostředí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.02.16 10:38

Myslela jsem že se tady radí a nééé že se tady poučuje ! Samozřejmě že jsem je měla na očích,zavýskl ae nesvalil se .. Takže to nic neznamená,nemám tu možnost jezdit pořád za samcem .. A příště si raději ty hloupé komentáře nechte .. Přišla jsem si sem pro radu a néé poslouchat nějaký kecy !

avatar
Upozornění od sys ladinpraha 12. 02. 2016 12:18:47
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.
Chtělo by to více respektu k těm, kteří ti věnují svůj čas a své zkušenosti.
Datum: 12.02.16 11:24
avatar

Myslím, že rady se ti dostalo, tak se nevztekej. A jezdit přece nikam nemusíš, tak jak ty máš pujčeného samečka, mohlas jsi půjčit k samečkovi svou samici.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.16 15:05
avatar

Tak především, ty "kecy" jsou celkem konstruktivní rady. Zjevně o zvířatech nic nevíš a chceš je rozmnožovat. Samice musí být v říji, aby jí samec nakryl. Mimochodem jak je stará?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.02.16 15:32
avatar

Petruško, dávala jsem ti přece odkaz, ve kterém je o králíčcích všechno. Ani si nepřečteš a ještě se rozčiluješ, navíc ošklivš, když ti někdo napíše, jak to je. Žádáš poučení a pak se rozčiluješ. Nevím, co vlastně chceš slyšet nebo číst. http://www.kralici.cz/pages.asp?f=rozmnozovani

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.