Zkoušky Ipo1

Od: Datum: 09.02.16 19:41 odpovědí: 4 změna: 10.02.16 16:12
V kolika si myslite že by mohl být NO připraven na zkoušky ipo1 a kdy na bonitaci?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.16 20:01
avatar

Tvoje otázka je naprosto zbytečná, protože na všechno jsou pravidla, závazné předpisy. My si můžeme myslet cokoliv. Má pes průkaz původu, když chceš jít na bonitaci? Na cvičáku vědí, v kolika měsících se chodí na zkoušky, na bonitaci, na výstavu. Také všechny informace najdeš na stránkách NO.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ludhek
Datum: 09.02.16 20:10
Nemyslím v kolika se může jít, to vím na cvicaku my to také vše řeknou. Má otazka je v kolika si myslite že by pes mohl být vycvičen aby to vše zvládl. Já mám cubu je ji rok a ještě není připravena . poslušnost docela jo, ale obrana je nicmoc a stopa taky. Na cvicaku říká že obrana je na dlouho , protože se boji atd. Proto se ptam zda to má ještě cenu zda není stará. Jo a PP má to je jasný .
Datum: 10.02.16 16:09
avatar

No klidně v roce a půl a klidně může jít na IPO i 7 letech. To je úpně jedno :) záleží jak se cítíte a jak je pes připraven. Jinak napřed musíte mít stejně BH. Tam nejsou obrany ani stopa,.. co se týká strachu, tak je třeba trpělivosti a budování sebevědomí, ano je to na delší trať, ale dá se to zvádnout.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.02.16 16:12

Pokud se bojí, tak třeba nikdy.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.