Čivavu bolí bříško?

Od: Datum: 27.01.16 11:54 odpovědí: 5 změna: 27.01.16 19:53
Ahoj,nase civava je hodne citliva,ale dneska je nejakej nesvuj,neskace a kdyz nanho sahnem,tak piskne...ji normalne!pritelkyne tvrdi,ze ma nejake tvrdsi brisko a hovinko bylo rano nejake zelene,jako jeho.Mame zajit na veterinu,nebo jeste pockat?dekuju
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.16 11:57

Nojo, u těch malých plemen člověk nikdy neví. Já bych lékaře vyhledal. Jistota je jistota!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.01.16 12:28
Taky mám takového citlivku a někdy nelze odhadnout, co přehání a co už je problém na veterinu. Takže radši jdu téměř pokaždé. Lepší je problém řešit hned, než se to zhorší a i léčba je pak kratší.
A copak jste mu dávali za krmení, když už vidíte, že mu není dobře?
Pokud to jsou problémy s trávením, lepší je krmení vynechat, později nasadit dietu.
Pokud to budou jen prdíky, pomáhá jemná masáž bříška.
M.
doplněno 28.01.16 14:12: Určitě napište, jak to dopadlo. M.

Datum: 27.01.16 13:04
Dekuju,jen pamlsek,aby jsme poznali zda ma chut k jidlu...
Datum: 27.01.16 13:57

Můj pes je můj nejlepší přítel, já jdu na veterinu raději hned, člověk nikdy neví. A když najdeš dobrého veterináře, tak někdy kdyžá nejsou potřeba léky, nechce ani zaplatit. Hledala jsem dlouho, zažila jsem i takového, že jsem přišla na kontrolu, řekla, že prášky snášel dobře a potíže už nejsou, on se na něj ani nepodíval, řekl tak to jke fajkn a už psal účet.

Datum: 27.01.16 19:53

Pokropte ho svěcenou vodou, to pomáhá. A k veterinářovi nechoďte, rádcové na této poradně Vám ho vyléčí

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.