Krůťata na jaro

Od: Datum: 13.01.16 21:16 odpovědí: 3 změna: 18.01.16 16:36

Dobrý den, chtěli bychom si na jaře pořídit krůtu a krocana na výkrm. Zdá se to jako nedostatkové "zboží". Mysleli jsme že to bude jako se slepicemi, tzn. v lednu objednám a v dubnu či květnu si pro ně dojedu. U nějaké větší farmy. Něco jsem našla u Berouna. Nemáte někdo tip tak do 70 km od Prahy? Koukám do netu už třetí den a krom toho Berouna jsem nic nenašla. Dost je toho na Moravě, ale nejsem cvok abych jela za Brno pro krůtu. Krůty by byli se slepicemi. Nebude se krocan hádat s kohoutem? Kohout je moc hodný, ale jak se bude tvářit na krocana? Nebude to jako s dvěma kohouty na jednom smetišti? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 13.01.16 21:56

Vůbec se nedoporučuje chovat krůty se slepicemi dohromady. Dnes jsou tak přešlechtěné, že se bez antibiotik neobejdete.Já už jsem to vzdala. Ale pokud nevyzkoušíte, nebudete vědět. Nejlepší inzerce na drůbež je ifauna.cz, mrkněte tam. A když už tam budete, přečtěte si příspěvky o nemocech

http://www.ifauna.cz/drubez/diskuse/?q=nemocn%C3%A9+kr%C5%AFty&sort=1

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.01.16 22:09

Díky. Už mám něco načteno, už jsme se do toho chtěli pustit před rokem. Na ifauně nic moc není a chceme je z velkochovu. Teď jsem našla něco u Hradce Králové, holt si dojedem.

Od: sedlam
Datum: 18.01.16 16:36

Krůtí farma Sedlčany http://krutifarma.cz/ziva-drubez/

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.