Práce v útulku - Brno

Od: Datum: 01.01.16 17:23 odpovědí: 2 změna: 02.01.16 20:38
Dobrý večer, mám dotaz.
Už dlouho jsem přemýšlela o práci v nějakém útulku pro psy. Vím, že s vysokým platem počítat nemám, ale mě nejde ani tak o peníze, jako o pocit naplnění a toho, že pomáhám. Konkrétně mám na mysli krmení, venčení, atd. Nevíte, jak to s takovými prácemi chodí? Ráda si přečtu nějaké vaše zkušenosti či rady. Díky :)

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.16 17:32

Vypomáhat? Proč ne? Ale jako práci? Promiň, ale" pocit naplnění" ti nenaplní ledničku ani žaludek, nezaplatí nájem, elektřinu, vodu, plyn, internet, telefon, šalinkartu apod. ;)


doplněno 02.01.16 21:08:

Jinak samozdřejmě souhlas se strakatym psem. Co se týče materiální pomoci, tak co říkali v TV, tak lidé nosí granule apod. ale potřebují také granule a jídlo všeobecně i pro mladé psy či kočky a podobná zvířata a také samozdřejmě deky do kotců, takže staré deky nevyhazovat, vyprat a šup do útulku.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: strakatypes
Datum: 02.01.16 20:38

Nyní určitě potřebují v útulcích dobrovolníky. Hned v pondělí si nějaké utulky, obvolejte, objeďte a domluvte se. Bývá to hlavně bývá venčení, procházky. Jak se více seznámíte s lidmi tam, tak poznáte ten cvrkot v útulcích a můžete postupně pokračovat v karierním žebříčku, zeptáte se, co je potřeba k práci a postupně zjistíte i platy. A jak se tam zapíšete jako dobrovolník, tak si i to místo pohlídáte. Určitě to bude větší šance, než když tam, jak se říká ,,naklušete z ulice,, že byste tam chtěla jít pracovat na pracovní poměr.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.