Nečistotná kočka

Od: Datum: 21.12.15 10:47 odpovědí: 2 změna: 25.12.15 21:57

Máme celkem 5 koček a jednoho mainského kocoura s rodokmenem. Kočky jsme postupně nabíraly ze zahrady( tedy polodivoké), nejstarší bude letos 14 let.Naposled to byla dnes už 4 letá trojbarevná s velkým číslem 3 na boku. Moc milá ale moc dominantní! Kočky i kocour spolu celkem vycházejí až na jednu! Před devíti lety jsme na zahradě přímo odrodily dvě krásná koťata, zřejmě křížení s briťákem. Jedno je dokonce dlouhosrsté. Ale ta druhá, když ji máma odstavila, nežrala a nehnula se ze zahrady. Tak jsme je obě vzaly domů. Ta nešťastná krátkosrstá quasibritka, se stala dominantní a je zcela závislá na nás( zvláště manželce). A teď, když ji odstavila z alfa role ta malá trojka, tak je zoufalá a dělá hovínka po celém bytě! Včera dokonce načůrala do Set-top boxu, takže nejde! Už předtím ji manželka nabízela všude možně, ale neuspěla. Teď shání veterináře, který by ji uspal! Já mám, ale stále dojem, že když bude někde sama, milovaná, že se vše spraví a bude opět čistotná. Poraďte, už jsem zoufalý, že by ta krásná a milá( manželce líhá na klíně!) kočička měla takhle skončit, jen proto, že nás má až moc ráda. Jsme už důchodci(73let), v 3pokojovém bytě, kde se nedá jedna isolovat. Na internet chodím jen občas, doma ho nemám( z důchodu to neutahnem), taže volejte na mobil 720248194. Raději SMS! Zoufalý Josef.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.15 12:41

Komu: 720248194 Já bych dal kočičce možnost žít v nějakém útulku,kde bych na ni trochu přispíval a i mohl ji občas navštívit. Ona sama od sebe nepřestane.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.12.15 21:57

Poslala jsem SMS a nabídla pomoc. Bohužel mi nikdo neodpověděl :(

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.