Blechy na zvířatech

Od: Datum: 12.12.15 09:46 odpovědí: 6 změna: 22.12.15 15:27

Můžete mi poradi, co opravdu zabírá na blechy, které mají naše psi a kočky? Psi mají obojky proti blechám, ale ty jsou absolutne bez účinku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.15 10:30
avatar

Úplně nejlepší bude, když do modrého vyhledávacího okénka, vpravo nahoře, napíšete blechy. V archivu je neuvěřitelná spousta diskuzí se zkušenostmi, které v odpovědích na vaši otázku ani být nemohou. *bum*Mrchy jedny skákávé, všichni je z duše nenávidíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jean®
Datum: 13.12.15 18:51

Oboky by měly pomoci, ale nesmí být ty laciné. Je nutné vystříkat místa kde odpočívají i jeji políšky. Důležitá je prevence s čím se pes stýká, tomu zabránit.Pak koupel v antiparazitálním šamponu i zopakovat třeba dvakrát asi po 10 dnech.Musíte toto vše provést u všech malých zvířat které máte doma a mohou být nositeli. Obojky by měl nosit stále. Prostě desinfekce, kontekt, čistota .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 13.12.15 20:07

To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.12.15 09:31

Psy párkrát vykoupat v šamponu na blechy, kočkám je vybírat (nehty rozmáčknout) ručně a UKLÍZET. My jsme s tím bojovali cca 3 měsíce a zdá se, že máme vyhráno. Kočky, které jsou většinou nejvíce zablešené nepouštět do postele, na křesla, na sedačku. Pečlivě luxovat, to je základ. Mě teď kocour leží na křesle na tričku, až se vyspí jde triko do pračky.Než si číst diskuze Vám nejlépe pomůže si o blechách něco přečíst. 90% blech (jejich různá stadia) nežije na zvířatech, ale v jejich okolí kde se zdržují. "Poznej svého nepřítele a máš vyhráno" Jinak smůla. Jinak jsme koupili frontline pro kočky za nekřesťanské peníze, kočky po něm dostaly něco jako epilept. záchvat, hrůza. Po jednom stříknutí. Od té doby jsem kupovala jen šampon pro psy a fakt uklízela. Obojky a další propriety jsou k ničemu, je to jen tahání peněz z lidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlcice
Datum: 16.12.15 11:20

U nás skvěle zabírá obojek Kiltix. Zabíjí nejen živé blechy, ale i jejich larvy. Není nutné ani dezifikovat okolí, protože která blecha si na psovi kousne, ta i umře. Za pár dní po nasazení obojku už doma nezůstane žádná živá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.15 15:27

Obojky,taky jsme měli...a na nic.Tablety na blechy.Dají se sehnat u veterináře.Jsou o něco drašší.Ale na jaře je preventivně podáme dvěma psům (novofundlanďák a bišonek) a vydřží celý rok.S kočkama je to horší,ty se toulají.Ale když se podaří jim dát kapka,je to na dobré cestě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.