Pejsek kaká zásadně uprostřed trávníku,

Od: Datum: 30.11.15 18:38 odpovědí: 7 změna: 01.12.15 17:29

většinou s ním chodím na vodítku, protože se o něj bojím, u nás běhá spousta velkých psů bez vodítka, už byl i napaden. Bohužel na vodítku do travičky vedle chodníku se mi nevykaká, musím ho vždy pustit a on běží doprostřed trávníku. Jenomže já už mám dost toho chodit tam po něm uklízet, protože dost pejskařů je nezodpovědných, neuklízejí a já většinou do něčeho šlápnu. Lze ještě pejska naučit udělat velkou potřebu na vodítku a jak, poradte, je mu přes dva roky. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.15 18:46

ajo, já ti nevím, ale docela ho chápu, že chce mít při kakání trochu soukromí a nebýt přivázaný... ;) zkus se do něj vcítit... naše fenka by to na vodítku asi taky nedokázala...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.15 19:34

no dík, mě šlo hlavně o večery, protože je tma a i když mu někdy dám světýlko abych ho viděla, tak zase nevidím ty druhé psy, je to mrňousl znáte to a občas si rafne na ty velké, které já v té tmě přehlídnu, no a vlastně i ve dne to někdy nestihnu.

Datum: 30.11.15 19:12
Ten náš je zase takový "úchylák", že kaká výhradně na vyvýšená místa :) Často je to velmi komická podívaná, když se snaží zadek vystrčit nad velký lopuch nebo nějaký keř atd :D
Já bych ho nepřeučovala..
Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.11.15 19:34

tohle dělal můj bejvalej, zásadně kakal na vysokoui větev, na keř, taky to byla sranda

Datum: 30.11.15 20:04

at kaka jak chce,vam do toho taky nkdo nemluvi pa radka

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.12.15 07:06

Každý pes nejraději čurá někde dál od paní, v soukromí. Dookola soukromí, třeba keřů, není, tak jen poodběhne. Takhle to dělali a dělají všichni psi, které znám. *hej*Někteří kadí rádi na vyvýšená místa a ještě u toho hrabou zadníma nohama. Mají snahu hovina rozmetat a otírají zadní tlapky, aby na místě zanechali svůj pach. Podpis, značku: "Byl jsem tady!" Kočky zahrabávají, aby nikdo o nic nevěděl a psi se svou přítomností chlubí.

doplněno 01.12.15 07:22:

Co já to píšu za blbost! Kakání, ne čurání! Tedy: Každý pes kaká dál od paní nebo pána. *hej*

Datum: 01.12.15 17:29

Barunka kaká jen co vyjdem ráno z baráku.Rexíkovi to trvá déle než přečte raní noviny :a má svoje místo mezi polama tam to nemusíme zbírat.Oba jsou na krátkym vodítku.Pokud nechceš aby šel daleko od tebe tak ho nepouštěj on se naučí

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.