Jak dlouho se může skladovat polníček nepraný

Od: Datum: 18.11.15 15:43 odpovědí: 4 změna: 18.11.15 21:23
Dobrý den,včera v supermarketu jsem koupil polníčka nepraného a řekl jsem si že ho dám svému morčeti ale doma jsem zjistil že to mu radši nedám mnoho a že ho to může nadýmat no jo ale v tom balení je to spousta a jak jsem to otevřel tak na obalu bylo psáno po otevření spotřebujte do 24 hodin tak jsem to opět uzavřel a pečlive zalepil jako kupované. Mohu se zeptat můžu ho nechat usušit a během zimy to nabízet morčeti popř. andulce? Jinak jsem to dal ven na balkón kde je 14 stupňů.Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: strakatypes
Datum: 18.11.15 15:54

Polníček si vezměte z balkonu, šetrně jej operte, přeberte a udělejte si vynikající a hlavně zdravý salát. Případně jej naservírujte k obědu, večeři jako ozdobu, oblohu. Nebo na chleba se sýrem, uzeninou, mezi bagetu apod do práce.

Je to potravina pro nás.

Když si koupíte salát každý týden jakýkoliv, třeba i Mix, vždy se můžete se svými kamarády podělit a nemusíte nic sušit.

Prospějete sobě i jim.

Sáček na balkoně vydrží 3-4 dny. To poznáte, kdy se Vám už lístky nebudou líbit, povadnou, zežloutnou, nebo zhnědnou a rozloží se.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 18.11.15 16:50
avatar

Dočetla jsem se, že se salátem by s měl být opatrný. Nadýmá. http://www.kralici.cz/morcata/pages.asp?f=jidelnicek

Ohodnoceno: 2x
 
Od: karanten
Datum: 18.11.15 17:13
Děkuji,mohu se zeptat nadýmá polníček nepraný i když ho usuším?Salát s toho udělat mohu ale čtvrtku můžu nechat usušit ať má moje morče co v zimě jíst v létě jsem mu usušil kopřivy a teď chci polníček nepraný.
Datum: 18.11.15 21:23
avatar

Dobrý den, polníček snězte Vy, morčátku ho nedávejte vůbec,ani čerstvý a už vůbec ne sušený! Po usušení z něj bude jen prach.

Po celý rok dávejte morčeti seno ze zooshopu,je to pro ně moc důležité! A je levné.V létě trávu v zimě trochu obyčejného salátu,jinak každý den přiměřené množsví zeleniny (mrkev,petržel,okurka,rajče,nepálivá paprika,fenykl,jablko) k tomu kvalitní granule a vodu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.