Kohout holokrček kulhá, máme ho zabít?

Od: Datum: 07.11.15 13:11 odpovědí: 1 změna: 07.11.15 13:30

Ahoj, mám otázku - máme kohouta holokrček a zjistili jsme, že nám začal kulkhat - pravou nohu má větší než levou. Máme ho zabít nebo ho ještě chvíli můžeme nechat? Zabili bychom ho stejně, ale až v prosinci. Vydrží do té doby nebo ho máme raději zabít již teď aby se něco nestalo. Moc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.15 13:30

Ahoj, to záleží na Vás a taky na tom, jak hodně ten kohout kulhá. Pokud je to jen málo, tak jej možná nechte, pokud víc, tak bych jej už zabil.

Nicméně, osobně bych jej zabil asi hned, protože nevíte, jak se ten kohout "cítí", zda jej opravdu něco nebolí a podobně a je zbytečné, aby se trápil...2 měsíce nebo 1 měsíc do porážky je ještě docela dlouhá doba. Taky by se mohlo stát, že kohout padne na nohy úplně a budete jej muset zabít stejně...tedy pokud to ovšem stihnete, je možné, že pojde sám vysílením.

Za mě tedy - zabít raději hned a něco z něj udělat, než aby pošel, trápil se. Tím spíše, pokud je to velký kohout a byla by jej škoda. Pokud menší, tak taky, když už nic, alespoň polévkou jistě nikdo nepohrdne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.