Jak zabranit hrabani hliny v kvetinaci kocour

Od: Datum: 24.10.15 14:18 odpovědí: 4 změna: 25.10.15 18:40

Dobry den vsem chtel bych se zeptat proc kocka hrabe v kvetinaci hlinu. Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 24.10.15 15:36

Protože to je její přirozenost. Pokud tam ještě neudělala potřebu, máte veliké štěstí. Sypké materiály zkrátka kočky lákají k tomu, aby hrabaly a hledaly vhodné místo na vykonání potřeby. Můj kocour takhle jednou usoudil, že velká vrstva prašanu na balkóně je vlastně jeden velký záchod. Když pak sníh začal tát, nestačila jsem se divit. A to mám prosím kočky velmi čistotné, mimo záchod nešly nikdy. Hlínu v květináči zakryjte nějakým těžšími kameny, aby v tom nešlo hrabat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.10.15 02:51

Já vystřihla z tvrdého papíru, či fólie kolo velikosti květináče, do půlky ho nastřihla, vystřihla střed na kytku a navlékla na kmínek nebo kytku a byl klid. Při zalévání nadzvihnout.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.10.15 12:43

Přesně tak měla ošetřené kytky dcera, od té doby co mám kocoura třetí rok na hlídání a na chalupě lítá venku, nemám problém, v paneláku spokojeně chrní a nikde nehrabe.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.10.15 18:40

Moje kočky to dělaly pouze v pubertě.To je do cca roku a půl.Jako koťata my vyhrabávaly hlínu všude.A vůbec hrozně řádilyNemáte kocoura v tomto věku?.Teď v dospělosti už je to ani nenapadne .A že mám doma kytek dost..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.