Brit premium

Od: Datum: 21.10.15 10:50 odpovědí: 11 změna: 08.11.15 11:59

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s granulemi Brit premium. Pořád váhám, zda je mám našemu pejskovi koupit. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.15 11:30

Kdysi, před dávnými léty, jsem psa těmito granulemi krmila. Kupte si malé množství a uvidíte, jestli psovi budou chutnat.

Ohodnoceno: 1x

Od: strakatypes
Datum: 21.10.15 11:45

Po různých zkouškách granulí i konzerv jsme na této značce skončili. Ty ještě dražší jiných značek jsme nezkoušeli.

Chutnaly, ale pes přibíral, tak jsme na doporučení veta museli po 3 letech vyměnit za nízkotučné /téže značky/. Též je žere bez problémů.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.10.15 15:56

O jakém psovi je řeč? Jak je velký, rasa, jak je starý? Je venku nebo v bytě? Kolik má pohybové aktivity? *hej*

doplněno 22.10.15 15:51:

Jéééé, moje srdeční záležitost. Ještě dnes, když potkám knírače, zastaví se mi srdce. Tohle je Andy. Byl se mnou 10 let. Potom byla černostříbrná Bubu, té bylo 15 let. *hej*Knírači jsou nejlepší!

Od: aa
Datum: 22.10.15 13:29

Je to malá 6 letá kníračka chovaná v bytě.

Od: koko*
Datum: 21.10.15 20:19

Brit PREMIUM rozhodně NE ! Když Brit, tak Brit Care, jinak skvělé je také Taste of the Wild, Acana, Orien a Firstmate - to už je ale poběkud jiná cenová kategorie. Na facebooku je skupina granuláři, koukněte tam

http://www.dogsmagazin.cz/tip…poznat-kvalitni-suche-krmivo/

http://www.dogsmagazin.cz/dog…-vybrat-krmivo/spravna-volba/

http://www.hafici.cz/diskuzni…/zdravi-psu-strava/granule-1/

Datum: 07.11.15 15:24

Proč ne Brit PREMIUM?

Od: an®
Datum: 07.11.15 18:20

Proč ne Brit?

Tak za mě proto, že mám svého psa ráda a krmím ho převážně masem. Občas také dostane granule, ale jen kvalitní, bezobilné, s přírodní konzervací a velkým množstvím masa. Takové bohužel žádná česká firma nevyrábí, zato některé z nich za stejně vysokou cenu prodává.

Datum: 07.11.15 19:47

Heleďte ale krmivo Platinum má vysoké procento masa, samozřejmě BARF je nejlepší metoda, ale jsou i kvalitní granule

dopln.: btw ptala jsem se uživatele koko

Od: an®
Datum: 08.11.15 07:52

Cookie, tak to se Vám omlouvám, jsem tady nová, nepochopila jsem že otázka není pro všechny. Platinum je dobré, také ho občas dávám. A ano, jsou i kvalitní granule, ale žádné z těch kvalitních nejsou české výroby. Tak jsem to myslela. :)

Datum: 08.11.15 11:59

No, to máte asi pravdu ;) a neomlouvejte se, to je v pořádku.

Datum: 23.10.15 20:29

Mě se nelíbí, pes kpo niich měl značně mastnou stolici. Já na psovi nešetřím, kupuji granule s větším obsahem masa, Marp, Carnevaal, Taste Wild

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.