Jak odnaučit psa očůrávat tunel

Od: Datum: 13.10.15 18:16 odpovědí: 4 změna: 29.10.15 20:54
Ahojte potřebuji pomoct. Můj pes v agility je normální skoro nic neočůráva, ale když vběhne do tunelu tak buď na začátku , když cítí jineho psa tak to očůrá a nebo když vybíha , ale není to vždy asi 6 z 10 a na závodech si tohle dovolit nemohu. Tak bych prosila aspoň nějáké nápady a tak. Za každou radu budu šťastná
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.15 19:17
avatar

Zrychlila bych to, nedat mu čas tunel očurat. Nejlíp víte co na něj platí, za proběhnutí bez problémů, bych nabídla nějakou super odměnu, něco co běžně v tréninku nedostane, Je něco takového? V případě, že očurá i když křiknete fuj, ukončit okamžitě cvičení a psa zavřít. Zkusit občat běhat jen tunely a povzbuzovat aby proběhl co nejrychlej.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mandykuze
Datum: 14.10.15 06:06
On je až moc rychly je to jack tak zkisim stěma pamlska a když křiknu tak jak kdy někdy si všimnu až později . Ale jinak Děkuji ;)
Datum: 14.10.15 07:18
avatar

Borax má pravdu. Na ten tunel už někdo někdy crbnul, podepsal ho. Váš pec nečurá, jen se podepíše. :-D Roky s námi pes jezdil do kempu. Ihned po přijetí ho děti vzaly ven, ukázat mu, kam se bude chodit čurat. Roky to fungovalo, neeexistovalo, aby někde crnknul, podepsal se v kempu. Jednou přijeli noví lidé, jozefčík lítal jako blázen a když viděl našeho Andyho, otočil se a podepsal se na nejbližšší stan. Andy ihned vystartoval a přepsal to. V momentě přiběhli ještě další 2 psi a přeznačkovali. Řvala jsem jak tygr, omluvila se majitelům stanu, a šla pro vodu, prášek a kartáček. Ikdyž jsem stan vydrbala, vždycky Andy na ten rožek se zájmem zašilhal. Museli jsme ho hlídat. *jasne* Jednou mi při návštěvě crbnul pes na rožek závěsu. Ikdyž jsem vyprala, naškrobila a vyžehlila, všichni další psi se u toho rožku zatočili, jakože taky nechají pachovou stopu. Kdo neviděl, neuvěří.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.10.15 20:54

Psi mi očůrávali roh u garáže.Kdosi mi poradil natřít roh naftou.Docela to fungovalo,muselo se to občas obnovit.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.