Kůň mi stoupl na nohu. Mám ji teď v sádře

Od: Datum: 09.10.15 14:13 odpovědí: 6 změna: 06.11.15 23:32
Od teď vím, že přistupovat ke koni se musí opatrně, znovu si to nechci zopakovat. Je to má druhá sádra před 6 roky jsem si zlomila nohu na lyžích. Příští týden bych měla dostat novou s podpatkem. Jenže má být venku hnusně chtěla bych se zeptat co doporučujete pro aktivní praštěnou holku které je 23?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.15 14:47

Já bych ti doporučil zlomit ještě druhou nohu a pak bych ti naordinoval klid na lůžku

To přece musíš zjistit u lékaře, jaké pohybové omezení budeš mít a podle toho si vymyslet aktivity, které můžeš a zvládneš.

Přeju ti brzké uzdravení.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.10.15 15:14

Aktivní praštěná holko :) zkus si něco pěkného přečíst, napujčovat si dobré filmy, nastudovat něco nového o koních, pořídit dobrou počítačovou hru, co pletení, háčkování, vyšívání? Omalovánky pro dospělé...ono se toho opravdu se zlomenou nohou dělat moc nedá. Přeju, a ti to rychle uteče a noha je brzy v pořádku...

Datum: 09.10.15 16:41

Marketko, nechodicí sádra, to je peklo. Až dostaneš podpatek, pak už to bude lepší. Ale buď ukázněný pacient, aby ti srostlo všechno tak, jak má a nebyly žádné komplikace. Musíš sama sebe zkrotit a ukáznit, protože je to velice důležité. Vydrž! *hej* Usměj se!

Ohodnoceno: 5x

Datum: 29.10.15 21:00

Takže teď už víš,kdy je kůň nejt잚í? Když ti stojí na noze.*ee* Přeji brzké uzdravení.

Datum: 06.11.15 22:28

nebo když si na Vás lehne... :D také bezva pocit

Datum: 06.11.15 23:32

Jé, já si to užívala! Zlomila jsem si nohu v kotníku a taky jsem měla "nechodící sádru". Jediný záhul bylo to "berlení"! Jinak hajinky, knížky, internet, nějaký ten časáček, hudbička, občas kámoška, prostě sladké nicnedělání. Ono se to stane právě, když by měl člověk zpomalit a neudělá to. Tedy, podle "chytrých knížek". U mne to tak bývá. Dělejte všechno, co máte ráda a na co Vám nezbývá šas. Ale z dotazu vidím, že jste ještě dost mladá, tak že času máte asi i tak dost, proto nevíte teď co s ním. Co třeba Sudoku, křížovky, přednášky z netu, jazyky, videa, TV...

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.