Jak se zbavit kralika

Od: Datum: 21.09.15 17:43 odpovědí: 13 změna: 22.09.15 07:57
Jak mam rict mame at se zbavime kralika? Skrabe me i v obliceji. Nechci ho zabit, ale nejak se ho zbavit a mama si mysli jak ho mam strasne rada nebo co
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.15 17:45

Tak ho nechovej a nemazli se s nim.

Ohodnoceno: 0x

Od: lovelypets3
Datum: 21.09.15 17:51
Ale chtela jsem ho, tak nevim jak to rict.
Datum: 21.09.15 17:59
Tohle, se prostě nedělá. Zvíře není hračka ani věc, kterou si z rozmaru můžeš pořídit a když tě omrzí, tak se jí zbavit.
Nechápu jak tě maličký králík může škábat v obličeji. Tak si ho k němu nedávej.
Uč se zodpovědnosti. V životě se ti to ještě bude hodit. Hlavně pokud takto rychle budeš měnit názory, věř, že je to poslední zvíře, které ti rodiče dovolí.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.09.15 17:59

Když si ho chtěla, tak se starej. Až budeš mít vlastní dítě, tak se ho taky zbavíš až se ti omrzí?

Datum: 21.09.15 18:31
Souhlasím s ostatními. Není možné možné chtít zvíře a když mi nevyhovuje, tak se ho zbavit - vždy musíš předpokládat, že to nebude podle tvých představ. Je to živý tvor. Jestli máš ale přesto nutkání utéci před zodpovědností, poptej se spolužáků a přátel, jestli nechtějí králíka. Jen je předem upozorni, že je živý a podle toho se chová.. Mona

Datum: 21.09.15 18:36

Co kdyby maminka řekla, že už tě nechce , že zlobíš?

Tak se s ním nemazli a normálně o něj pečuj a pokud ho nechceš ,tak ho raděj daruj nějaké kamarádce jistě se u ní bude mít líp než u tebe.

A podruhé si živé zvíře nepořizuj !

Od: lovelypets3
Datum: 21.09.15 18:50
Ale ja ho mam rada ale mama mi nedovoli mit dva kralicky a ja chci radsi holcicku bilou
Datum: 21.09.15 18:55

jsi nerozumné dítě já chci a chci ...*cert*

Datum: 21.09.15 19:24

Reakce na příspěvek v 18.50

Na bílou holčičku si musíš ještě chvíli počkat, na to jsi ještě mladá. A co když to bude chlapec? Nikdy se to totiž od začátku neví, co to bude.*smich* No, zatím.

Od: kutululu
Datum: 22.09.15 07:57

Prosímtě nevykládej tu něco o tom, že ho máš ráda, když se ho chceš zbavit! Chceš bílou holčičku, v čem je rozdíl? Tu budeš mít raději, protože bude bílá? A když Tě bude kousat a škrábat ještě víc než tento, tak se jí také zbavíš? Doporučuji, aby si konverzaci přečetli Tvoji rodiče, králíčka někomu darovali a Tobě už nikdy žádné zvíře nepořizovali!

Od: fialka
Datum: 21.09.15 19:21

Já chci, já chci - ještě můžeš začít dupat. Typicky sobecké dítko. A co ty řeči o dvou? Co vlastně chceš nevíš ani sama. Zamysli se nad sebou. Zvířátko Tě omrzelo, že? Ještě snad je možnost předat inzerátem nebo Zverimex.

Datum: 21.09.15 20:15

Zkuste ho dát do nějaké prodejny zverimexu, že nechcete peníze,ve. ho darujte někomu do králíkárny.

Datum: 22.09.15 06:40

Aja má pravdu. Králíčka dostane někdo, kdo ho nebude nosti, zvedat a dávat k němu obličej, zvláště pak, když vidí, že se králíček takhle brání, protože to nechce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.