Co se stane, když dáte krávě k žrádlu maso?

Od: Datum: 19.09.15 17:30 odpovědí: 18 změna: 28.09.15 22:06
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.15 17:40

Jen má domněnka, snad odpoví i někdo znalejší věci. Bude to vůbec jíst? A kráva nemá vyvinute trávicí ústrojí na masitou stravu, takže možná hrozí i zažívací potíže.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.09.15 17:46

Asi to stejný jako kdyby tobě dal někdo na talíř seno nebo senáž.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.09.15 17:58

Kráva je sice jen "kráva", nicméně není zas tak blbá jak se blbě tváří. Maso prostě žrát nebude. A dokonce to nebude ani nijak kritizovat. bude ji to úplně jedno.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.09.15 18:00

Nestane se nic, ale pokud jí nedáte nic jiného, pravděpodobně Vám za nějaký čas pojde hlady. Žrát to určitě nebude.

Od: uska®
Datum: 19.09.15 18:08

Doufám, že nemyslíte svou přítelkyni? Opravdu myslíte na dobytek? Zajímalo by mne jak jste na takovou otázku přišel. Jak dlouho jste jí musel vymýšlet?

Datum: 19.09.15 18:35

Já myslela, že prázdniny už nejsou a že přihlouplým dotazům od děcek už je odzvoněno. Kráva maso nežere a žrát nebude, něco jiného je masokostní moučka, tu klidně se šrotem slízne.

Datum: 19.09.15 19:01

No, kolem a kolem vzato - z toho vznikla "nemoc šílených krav".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.09.15 19:27

To radši nezkoušejte.Kráva "ztratí "mléko a stane se všežravcem.

Od: dam®
Datum: 19.09.15 21:06

Pouze co by granulátový přípravek, jinak kravina...

Datum: 20.09.15 10:39

Pochybuji, že krávy by normále žraly maso a kosti, nicméně, když se tomu dá správná forma a tvar, nic tomu nebrání. Říká vám něco pojem MASOKOSTNÍ MOUČKA? Je to produkt kafilérií. Dříve se používal právě ke krmení krav a jiných hospodářských zvířat. Zkrmování se zákázalo po epidemii BSE. Většinou to tak je, že když se člověk snaží postavit přírodu na hlavu, tak to dobře nedopadne. To se týká i umělé výroby čehokoliv i mlíka.

Datum: 20.09.15 16:14
Nestane se ji nic, protože to žrát nebude. To jen člověk sežere vše a pak chodí po doktorech.

Datum: 20.09.15 18:06

Naopak, pokud člověk žere vše - ode všeho trošku - po doktorech nechodí.

Datum: 21.09.15 12:40

...jen půl života žere léky na tlak, cukrovku, štítnou žlázu a pak stejně zhebne na infarkt nebo raka.

Datum: 21.09.15 12:52

Já Vám nebudu Vaše stravovací zvyky vyvracet, je to Vaše věc. Ale nedávno mi na raka zemřela kamarádka v 55 letech. Byla vegetariánka, celý život cvičila jógu, tak trochu esoterička. Alkohol nepila, nekouřila, obézní nebyla. Pokud vím, žádné léky nebrala. Takže by se dalo říct, že žila zdravě. A bylo jí to houby platné!

doplněno 21.09.15 13:02:

Mně je o pár let víc, sice nekouřím, ale jím co mě napadne (nerad mléčné výrobky), maso miluju ve všech podobách, pohybu mám minimum. Nejradši mám smažené brambůky (průměrně pytlík denně) a bramborák, denně minimálně 1 pivo a často panáka fernetu. Občas mě bolí záda, ale jinak jsem zdravý. Žádné prášky pravidelně neberu. Tlak mám v pořádku, cholesterol a štítnou žlázu taky. Chodím na pravidelné preventivní prohlídky a tak mám o svém stavu přehled. Podle Vás bych měl být už dávno po smrti.

Datum: 20.09.15 19:43

Dejte si k obědu seno a pochopíte

Od: ria®
Datum: 20.09.15 20:07

Podle mě by to klidně snědla, minimálně by ochutnala, určitě baští červy a různý hmyz, co najdou na louce - viděla jsem srnu sníst ptáče, normálně ho rozžvýkala a to je taky býložravec.. Nemyslím, že by jí to nějak mohlo ublížit..

Datum: 28.09.15 22:06

Proboha copak zvířata jí?Lidi proberte se,prosím.Jinak kráva je býložravec což znamená že nežeře vepřové,hovězí a maso vůbec.Není všežravec .Ježiši to jsou nápady

Od: cicko
Datum: 21.09.15 00:49

Stane se to, že sám se budete muset jít napást!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.