Máme si pořídit andulku?

Od: Datum: 11.09.15 19:56 odpovědí: 7 změna: 12.09.15 17:49

Manželka si chce pořídit andulku,ale chodíme do práce a já mám názor,že andulce bude smutno.Večer asi kolem 21:30h,zhadneme a ráno za tmy odcházíme a přijdeme z práce asi tak po 15 hodině.Jak bude snášet dobu když bude sama v bytě?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.15 20:03
Ne, myslím, že ten váš krátký čas by andulce nestačil. A vám asi také ne...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.09.15 20:08

Předám vaši odpověď manželce,říkal jsem-až budeme v důchodě tak můžeme mít i pejska na kterého budeme mít čas.

Od: trtr
Datum: 11.09.15 20:33

Zdravím, není to dobrý nápad. Můžete si koupit ale andulky dvě a pak už to půjde. Pozor, ptáci jsou velký alergen.

Ohodnoceno: 1x

Od: radce55
Datum: 11.09.15 20:15

Půjde to, ale pořiďte andulce hodně hraček do klece.. nějakou plastovou andulku, zrcátko a zvoneček..ona si potom vyhraje :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.09.15 20:44
Samotný ptáček nebude šťastný. Ani s hračkami. Potřebuje živou společnost, akci, rozruch. Druhá andulka by to vyřešila. Mona
Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.09.15 11:43

Nedoporučuji.Bylo by jí opravdu smutno, andulky potřebují společnost, mají rádi mluvené slovo, hodně se naučí, chtějí se proletět po bytě, přistávat na prstě, dokzžou projevit člověku radost.

Datum: 12.09.15 17:49

Pořiďte si dvě. Bude to úplně v pohodě, vystačí si osamotě. Když někdo chová papoušky ve voliéře venku, je snimi daleko míň než budete s andulkami vy. To že potřebují lidskou společnost je nesmysl. Jsou to hejnový ptáčci a pokud stojí o společnost, tak o společnost vlastního druhu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.