Křeček syrský a jeho jídlo

Od: Datum: 24.08.15 15:59 odpovědí: 9 změna: 09.09.15 18:50

můj křeček si nacpe pusu jídlem pak zaleze a vyplive ho a on ho hned nesní a pak jak ho čístí má tam hromadu jídla mám to jídlo vyhodit a nebo schovat?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 16:10
avatar

Jojo a od toho je odvozeno rčení. Křečkuje, chová se jako křeček. Takhle křeček přesunuje žrádlo, podestýlku, hračky a všechno to, o čem si myslí, že bude potřebovat. Takoví křečci jsou. Křečkují. :-D Buď rád/a, že se křeček chová normálně a nic mu neber. Bude se bát, že mu všecko, co si nakřečkoval, sebereš. Nechej ho v klidu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: abeceda
Datum: 24.08.15 16:14

díky moc ti děkuji jsem moc ráda že jsi mi odpověděl/a díky za odpověd jo a ještě se tě zeptám může křeček syrský mět ve své kleci i holku chci je připustit(aby měli mládata)jako že by tam byly spolu na furt*nevi*

Datum: 24.08.15 16:20
avatar

http://www.krecek-syrsky.estr…anky/chov-a-rozmnozovani.htmlNafurt být spolu opravdu nemohou. Kluk by stále kryl křečici a ta by, chuděra, nedělala nic jiného, jen rodila. I mladé musíš velice brzy oddělit kluky od holek, protože ještě nejsou dospělí a už se kryjí, rozmnožují.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: abeceda
Datum: 24.08.15 16:22

díky

mimochodem kolik ti je let? mě 12

sestřenka si chce pořídit křečka je jí 10 a já myslym že by ho utrápila takže nevím jási koupila křečka ona hned říkala NO JÁ BUDU MÍT KRÁLÍKA a já na to no ty určitě bojíš se pohladit kotě a chceš mít králíka hahaha ONA TY SE MI DO TOHO NEMÁŠ CO SRAT JÁ SI MŮŽU DĚLAT CO CHCU A BLABLABLA no takže je to děs

Datum: 24.08.15 16:23
avatar
To by nebyl dobrý nápad.
Nejprvve se informujte s chovateli jak na to.Nemůžete mu tam dat samičku a cekat ze z toho budou miminka.Budete je muset od sebe trhat jen aby ho samička nezranila.Jako v zoo,kdyz privezou.
nápadníka.Nejprve pres mříž aby si na sebe zvykly a pak k sobe propustit.
doplněno 24.08.15 16:27: Me jednou samec prelezl k samici.Ukousla mu packu a kousek oka.Vazne se porafte s chovateli kteri uz maji odchov.
doplněno 24.08.15 16:37: Ta moje krecice dostala z toho takový sok ze mi po tydnu zemřela a ten muj qusimodo kulhajici bez oka ji prezil o dva roky.Ale zkazila mi ho.byl uz hodne ostrazity kdyz jsem ho mela venku...to jen tak na okraj.
doplněno 24.08.15 16:37: Ta moje krecice dostala z toho takový sok ze mi po tydnu zemřela a ten muj qusimodo kulhajici bez oka ji prezil o dva roky.Ale zkazila mi ho.byl uz hodne ostrazity kdyz jsem ho mela venku...to jen tak na okraj.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: abeceda
Datum: 24.08.15 16:28

díky

Datum: 24.08.15 16:40
avatar

Abecedo, já jsem babička. Poklikej a zeptej se na Gůglu, jak se chovají křečci. A víš co, na svou sestřenku buď hodná. Ona bude hodná na tebe a budeš mít o jednu kamarádku více. A kamarádů není nikdy dost, ať jsme dětmi nebo babičkami. ;) Hezký zbytek prázdnin ti přeje babka z Ostravy

Ohodnoceno: 3x
 
Od: abeceda
Datum: 24.08.15 16:44

děkuji babičko já se vám někdy ozvu ahoj

Od: pav*
Datum: 09.09.15 18:50

Nazdar abecedo. Nechápu, jak můžeš být tak zlá na svoji sestřenku, že si chce pořídit taky křečka. Pokud jí to rodiče dovolí TY NEMUSÍŠ MÍT PROBLÉM ! Tebe to stát peníze nebude a starosti s křečkem mít taky nebudeš.TAK SI TO UVĚDOM A NEBUĎ ZLÁ, KDYŽ NEMUSÍŠ. Určitě ho neutrápí, když jí rodiče s křečkem pomohou. Myslím, že se nebojí žádného zvířátka - když chce křečka a má už 10 let. A jak píšeš, že je to DĚS...tak děs je úplně něco jiného. TAKY JSI MĚLA 10 LET. NEMÁM RÁDA, KDYŽ JSOU DĚTI NA SEBE ZLÉ. Jsem učitelka v Mš - a ty abecedo mi připadáš jak malé dítě, ne jak 12letá slečna Víc přemýšlej, babička z Ostravy má velkou pravdu.

Křečkovi zbylé jídlo neber, on si poradí sám, nebo ho utýráš ty...

učitelka Pavlína P.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.