Stekajici psi

Od: Datum: 10.08.15 16:20 odpovědí: 29 změna: 18.08.15 03:34

Ahoj všem, přez letní měsíce kdy mam otevřene okno v ložnici mě trápi štekot psu které někdo uváže u nedalekého nákupniho centra. Psi štěkaji do zblbnutí třeba i víc než pul hodiny a paniček nabo panička vesele nakupuje. Už mam kolikrat chut jit toho psa odvazat at si jde štekat někam jinam, nebo si počkat na majitele a pořadně mu vynadat aby si psa vychoval, přemyšlel jsem i tom že tam dam ceduli "zakaz uvazovani psu" nebo něco podobněho. Máte někdo nějake rady co s tím?

Jestli chce nekdo radit at se odstěhuju nebo si koupim špunty do uši nemusi se namáhat odpovídat dík.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.15 16:28
avatar

Nákupní středisko je otevřené v noci? Tedy mezi 22. a 6. hodinou? Pak je to hluk způsobený provozem střediska a stěžuj si tam.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 10.08.15 16:29
avatar

Toto co píšete, to jste neměla psát do rubriky Zvířata, ale do rubriky Diskuze. Také jste svou otázku měla nazvat "Potřebuji si postěžovat". Na takhle položenou otázku neexistuje odpověď. Při sebelepší snaze, tohle vyřešit prostě nelze! *hej*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: 1peta
Datum: 10.08.15 19:58

JJ máte pravdu chtěl jsem si ve skutečnosti spíš postežovat, jak někdo psal že motorka děla kraval, nebo dítě brečí to ano ale neděla to denno denně ten samy člověk několik let že...

Od: annalzabelot
Datum: 10.08.15 16:35
V podstate maji pravdu. (ti co vam odpovidali)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 16:45
avatar

Zajímavé, že by tam chodili stále ti samí? Taky bych vám mohla poradit, ať si zavřete okno (to jste nezakázala;)) Ale vážně. Soužití lidí se nikdy neobejde bez omezujících situací. Uvědomte si, že když to nebudou psi, co vám vadí, tak to budou lidé - hlučný smích, motorka, hudba... Pořád je něco. Jestli je to dlouhodobé a koná se to v době, kdy má být klid, tak to řešte s příslušnými orgány. Mona

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.08.15 17:47
avatar
Pes steka , dite breci a vy klidne puknete vzteky. Chceteli klid odstehujte se do lesa na samotu
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 19:31
avatar
Jo, to miluju. 6:58 vyleze babča s maltezakem ven, že si nakoupí, pokecá s prodavačku, a při jednom vyvenčí psa. V 6:59 už ho privazuje ke stojanu na kola před obchodem, a v 7:00 vleze do Hrušky jako první, půl hodiny ohlíží tři regály, dřistá s ostatními ,venčiteli,, v 7:30 vychází z hrušky se sáčkem rohlíků. Odváže vystekaneho psa a v 7:02 je doma.
A takových psů se tam sejde víc, dva tři a okolní paneláky mají nechteny budíček.
Jako by si nemohly jít nakoupit a pak toho psa vyvenčit.
Popsala jsem, jak to vidím já.
Bydlím před Hruškou )
Ohodnoceno: 0x
 
Od: 1peta
Datum: 10.08.15 20:01

Konečně někdo kdo má pochopení, nejste moje sousedka? :-D akorat myslím že hruška se ten obchod nejmenuje

Datum: 10.08.15 20:02

To tam máte opravdu čiperné babči - v 6.59 uváže psa, nakoupí, pokecá a v 7.02 už je doma

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.08.15 20:05
avatar
V 7:32, mam tam chybu. A jasne ze to není přesně takhle. Chtěla jsem tím říct, že psa berou s sebou zbytečně, protože 95% času stráví rvanim u stojanu,pak si curkne a jde do pelechu. Proc to nedělají zvlášť? Vyvenčí, odnesou spokojeného psa domu a můžou jít do obchodu ne?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 10.08.15 20:04
Ja zas treba bydlim ve velkym meste pred oplocenym vybehem pro psy, kde je provoz 24/7. Ale nenapadlo me, ze bych si na netu stezoval, ze mi tu stekaj psi :D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 20:07
avatar
Máte děti?
Jinak na takovém miste se s tim počítá, před obchodem je to zbytecne a otravne jak prase.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 20:20

Stěžujte si na Obecním úřadu. V Brně - Starém Lískovci u polikliniky je velká prodejna potravin a právě z těchto důvodů, je uvazování psů u prodejny zakázáno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 20:26
avatar

- lidem prostě všechno vadí ! - to aby se člověk pomalu bál "up*dnout" !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 20:38
avatar

culdabulda: Také to tak vidím. Lidé jsou ale obecně dost podráždění z těch veder. Nám tady v noci štěká celá ulice, skoro každý má na zahrádce psa, ti moji to slyší z venku a přidají se taky - spí se mnou v ložnici. Holt nežiju na samotě. Sousedi tu krafou na zahrádkách do pozdních nočních hodin, přes den tu děti ječí u bazénků (pro lidi po noční ideál), až se ochladí, tak vytáhnou sekačky a další náčiní... furt něco. Kde jsou lidi, tam je prostě hluk. Zvykněte si.

doplněno 10.08.15 22:57:

Já mezi řvoucím dítětem a čoklem nevidím velký rozdíl, ruší mě obojí a na obojí su musím zvyknout.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.08.15 22:16
avatar
Já jsem věčně nespokojená baba, zvyklá na baráček a soukromí, ticho, žádný soused kolem dokola, auto projelo 2x denně, hospoda kilometry daleko, takže pro mě byl šok, když jsem se přestěhovala do paneláku ve městě. Začátky byly kruté, slyšet sousedy na zachodě, při sexu, klepat řízky,porad někdo chodil po chodbě.. ani jsem nemohla usnout z toho ,,kraválu,, z ulice. Slyšela jsem že sousedce píská naslouchátko, i jak cvaká po vypínači :-D
Už jsem si skoro zvykla, akorát ten záchod mi docela vadí.. takže mě vytočí i stekajici pes, asi jsem fakt naucena na ticho... :-/
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 13:07
avatar

Chapu vas ani nevite jak.. Ja to mam zase naopak... Presne to co popisujete, tak z toho jsme s rodinou utekli do RD a mame tady naprosty klid.. Sekani travy a ze obcas zarve pes, nebo kohout kokrhající ve 4 rano beru jako sen na zemi a pohadku.. V Panelaku jsem zila zivot jinych lidi od zachodu, jejich vstavani do prace, nalad a vseho.. Ted zazivam raj na zemi, ae je to samostatny barak a i ten kuhout co tady vyje ve 4 rano mi mi prijde jako pohadka..-)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 03:34
avatar
Já bych se ráda vrátila na baráček... becely nám tam ovečky, chrochtali cunici a kohouti doslova rvali,ale to jsem nikdy nebrala jako kraval, bylo to tam super,tehdy mi to přišlo jako nejhorší otrava na svete, porad jsem si stěžovala na nudu,zadne lidi,všechno mi smrdelo:-D teď bych byla šťastna,za to hrobového ticho a vlastni zahradu..vyměnila bych to za ty kupy lidi a kraval města
Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: osel59
Datum: 10.08.15 22:40

Já tě chápu, ale neporadím.Musíš s tím žít. Mám podobný problém. A celá rodina. Běžný hluk je normální, žiju přece mezi lidmi. Je to hluk rozmanitý a ani jej nevnímám. Zejména v létě, jsem stále venku nebo u otevřených oken. nemám nic proti motorkám, dětem, hudbě nebo grilovačce. Samozřejmě já taky dělám hluk, různými zařízeními nebu hlučnou zábavou, tak toleruju ostatní. Taky mám dobré spaní, nebudí mě to. Ale štěkající čokli jsou snad všude apo celý den. Kam se hnu, tam jsou a štěkaj. Lidi si to poříděj a pak na to s...u dokud to nechcípne a my to máme poslouchat. Ale na poradnu to snad ani nepatří, tady nejde poradit, to je o sdělení problému a vykecání se.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 06:43
avatar

Osle, nic se neděje, že se tady tazatelka zeptala. Tajně totiž věřila, že něco vymyslíme.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.15 13:11
avatar

co dodat..-) Presne tak..-)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zelva
Datum: 11.08.15 07:50

Před našimi obchody nikdy uvázaného psa neuvidíte. Lidé se je tam bojí nechat, stejně jako dětské kočárky, protože psi se kradou.

Čínská kuchyně hodně psí maso využívá, dokonce prý je nejchutnější když zvíře utýrají, ne rychle zabijí. Někdy psy kradou i nepřizpůsobiví nebo bezdomovci.

Zkuste ty lidi trochu postrašit, třeba je tam potom také uvazovat nebudou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 07:58
avatar

Želva, toto je hodně těžký blábol. Říká se mu hoax! http://cs.wikipedia.org/wiki/Hoax A povídání "Černá sanitka" znáš? Naprostp stejné!

Neříkej mi, že si vůbec nikdo nevšimne aziata, kradoucího u sámošky psa! To mi povídej, kolik lidí tohle vidělo, když se to povídá jako jistota.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 09:15

Nic jiného ti nezbyde než zavřít okno.Nám štěká na sídlišti velky pes na valkoně v noci.Majitelé mají otevřené dveře a psovi se na balkoně líbí a pes občas čast štěká.Když mě to moc vadí strčím si do uší špunty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zelva
Datum: 11.08.15 09:20

Babkazov, možná blábol, ale stačí k tomu, aby svého miláčka nikdo před obchodem nenechal. V našem městě se už pár psů čekajících před obchodem ztratilo. Každý pes není ustrašenec, který za kus masa s cizím nepůjde. Nevím kdo je odvedl, ale nikdy se nenašli. Proč brát psa před obchodem, když jsou jich plné útulky? Možná proto, že útulek každému Vietnamci, nebo tomu kdo působí divným dojmem psa nevydá.

Viděla jste třeba toto? http://cafe.loveme.cz/video/c…a-na-kozesiny-sokujici-video/

Podobných se dá najít na netu hodně, já viděla jiné, tam kočky a psy zaživa máčí do vařící se vody, prý pro uchování kvality masa. Hledat ho nebudu, bylo mi z toho špatně ještě týden. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 12:54

A co se obrátit na národní výbor

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 13:18
avatar

zaziva?!... Narodila jsem se a zila jsem v pohadkach, ktere jsem si sama cetla porad po nocich potajmu pod baterkou pod perinou.. Tata na me kaslal, mama me jako treti dite mydlila jak mohla a ja jsem zila opustena ve sve pohadce v knihach, ktere jsem milovla a miluju dodnes, ale co se deje okolo me bere dech.. Koukam kolik lidi je svini, ze slova na to nejsou.. Svoje deti 5,9 r. ucim, ze pohadka je jen v knizkach, ze lidi jsou svi...ne a musi se naucit rozeznavat ty dobre od zlych a to je nelehky ukol...-)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.15 12:57
avatar

Bohuzel vam rady na svete zadne nexistuje.. Sama jsem to zazila, kdy jsme bydleli kdysi v panelaku pred Albertem a psi tam stekali kazde rano.. Byla jsem naprosto silena a mela chut ty psy uskrtit.. Nicmene púres soudem a pred jakymkoliv systemem neuspeteje, protoze je to jejich prirozenost a v noci jsou zticha, takze nezmuzete nic.. My jsme se museli odstehovat a najit klid a nasli jsme.. Chapu vas a mate pravdu, ale nevyhrajete nikdy, bohuzel..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.15 13:11
avatar

- chudáci psi !- a vůbec - chudáci zvířata, která musí žít s lidmi ! - není to na světě dobře zařízené ...

- zvířata musí nevinně "ods*írat" všechno, co si človek vymyslí - války, dnešní požáry z horka zapálené odhozenou cigaretou, ... atd. atd...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.