Jsou to výkaly?

Od: Datum: 03.08.15 19:03 odpovědí: 15 změna: 11.08.15 20:37

Dobrý den,

na balkoně se mi již několikrát objevilo cosi. Na výkaly se mi to zdá příliš pravidelné. Prosím, poradíte mi, co jiného by to mohlo být? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.08.15 19:14

Dobrý den, a to je pouze v té misce pod květníkem? Možná to je vývržek - tedy, to, co nelze strávit. Proveďte rozbor nálezu. Zdravím!

https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDvr%C5%BEek

doplněno 03.08.15 19:29:

Pokud by to bylo z té rostliny (např. plody), tak by to muselo být viditelné už na té rostlině (před opadem). Není to masožravka a nevyvrhuje zbytky ?

doplněno 03.08.15 19:50:

janama - jak často se to tam nachází, resp. toto je úroda např. za jednu noc? Má ta borovice nějaké šišky? Když s ní zatřesete, tak z ní nic nepadá? Proběhl již výslech dětí (nebo pejska)?

Má to nějakou vůni či zápach (chuť po Vás snad ani nechci)?

doplněno 03.08.15 20:18:

janama - no, já bych to také neochutnával . Tak pejsek se nepřiznal, padá to ze stromku, tak by to muselo vyvrhávat zvíře, které létá a na stromek usedá. Ale, je toho hodně najednou.

Ovšem, když to voní přírodně, tak bych si zjistil něco o tom druhu borovice, jestli to nejsou např.

její plody. Případně by to mohlo být nafoukané nějaké krmivo pro zvěř (granulované seno=?).

Více už asi nedám.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.08.15 20:06

Je to úroda za 2 noci. Na balkoně jsem to našla již 3x.

Borovice (přerostlá bonsai) šišky nemá. Když jsem s ní zatřásla, vypadly asi 3 bobky a suché jehličí.

Bydlím sama, nikdo tady neškodí a ze psa nic nedostanu.;)

Zkusila jsem to rozmačkat mezi prsty a mám pocit, že to voní jako seno a je to zelené, možná to opravdu budou ty vývrhy, jak jste psal, ale to by mi sem muselo létat hejno potvor a najednou vyvrhávat.

Na ochutnání nemám odvahu. ;)

Datum: 03.08.15 20:27

Asi máte pravdu, možná sedá na borovici nebo na zábradlí. Zametu a budu sledovat. Děkuji Vám.

Datum: 03.08.15 19:20
A není to něco z té rostliny co tam pěstujete? Přijde mi, že se to soustředí okolo ní..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.08.15 19:21

Co je v tom květináči?

Datum: 03.08.15 19:26

Mě to přijde jako nějaké granule jedu pro hlodavce nebo křupky.Má to stejný tvar jak vytlačené strojkem.

Datum: 03.08.15 19:32

V květináči je malá borovice. Na balkoně je květináčů víc, ale je to jen okolo té borovice na zemi a v podmisce. Zkusila jsem to rozmáčknout a rozdrobilo se to.
Nestrašte mě granulemi, mám malého psa. ;) Nevím, jak by se tam mohly dostat, bydlím v 1. patře.

Od: wamp®
Datum: 03.08.15 20:05
A nepřitáhl je odněkud ten váš psíček? *nevi*

Datum: 03.08.15 20:09

Ne, nemohl. Hlídám, aby nic venku nejedla. Musela by přijít s plnou tlamou.

Datum: 03.08.15 19:47

A co je nad Vaším balkónem?

Datum: 03.08.15 19:49

Také balkon a nikdo tam nebydlí.

Datum: 03.08.15 22:23

Když jsme chtěli vědět, co za brouka u nás leze, došli jsme s tím na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Tam to budou vědět.

Datum: 04.08.15 08:59

Nechodí na borovici veverka,?

doplněno 04.08.15 09:03:

Ona si tak značkuje teritorium..

Datum: 04.08.15 10:14

Nevím, ještě jsem ji na balkoně neviděla, ale bydlíme kousek od lesa, tak by to bylo možné.

Datum: 11.08.15 20:37

Veverka má větší bobky,co takhle špionážní filmek,kamera apod? nebo už jste na to přišla.co to je?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.