Kobylka zere bodlaky

Od: Datum: 02.08.15 01:00 odpovědí: 1 změna: 02.08.15 11:30

Mam asi 2 mesice 13.letou kobylku.asi pred tydnem zacala spasat bodlaky.nejdrive kvety,ale pak jsem ji videla pozirat cely bodlak i s korenem.bodlaky jsou pri vetsim mnozstvi pro kone jedovate,nehlede na to,ze si mohou poranit pusu.shanim informace,co ji ,holce, chybi?par konaku mi sdelilo,ze to nikdy nevidelo,nekdo poradil sul..pry to muze byt i ze stresu...zacla jsem tim,ze jsem bodlaky na ohranicene pastve vytrhala a vysekala srpem.od te doby si taham trny.koupila jsem liz se soli a s par mineraly a objednala dalsi s vice druhy.kobylka je na pastve,ma jen otevreny pristresek,kam se uchyluje opravdu jen pri velkem slejvaku,jinak je stale venku.u predchoziho majitele mela take jen pastvu.dala jsem ji dnes odcervovaci pastu.tak uvidim.liz si oblibila,ale dneska,kdyz muj pes objevil vyseknuty bodlak a dotahl ho zpet na pastvu,kobyla se nej vrhla.takze jsem ji ho proste sebrala.mate,prosim nekdo podobny problem?dekuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.15 11:30

Podle mě ji něco chybí a nachází to v tom bodláku.

Nic lepšího nebude, než se zeptat veterináře. Kdo jiný by Vám měl poradit než-li on.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.