Pes podivně sýpe

Od: Datum: 29.07.15 14:09 odpovědí: 11 změna: 29.07.15 22:01

Dobrý den, už pár dní moji pejsci vydávají divné sípavé zvuky, nejdříve začal menší a pár dní poté i velký. Nevíte co to může být? Třeba jen nachlazení? Žádné příznaky nemají, oba běhají, žerou, pijou, nezdá se že by měli teplotu. Na netu jsem toho moc nenašel. Sípou nepravidelně, někdy v leže, ve stoje, po běhání atd. Zkrátka jak kdy. Moc děkuji pokud máte někdo zkušenosti a poradíte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.15 14:11

http://www.poradte.cz/zvirata…5-pes-vydava-divne-zvuky.htmlPtal jste se už jednou?

doplněno 29.07.15 14:15:

Jací a jak staří psi to jsou?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.07.15 14:14

Chci přidat video a napsalo mi to, že byl příspěvek vymazán, očividně sem nejdou přidávat vida...jak to mám teda udělat?

Datum: 29.07.15 14:21

Omlouvám se za komplikace, Větší ( Border Kolie křížená s Huskym, jsou jí 3 roky a nadváhou netrpí. Menší je křížená čivava, půl roku a také netrpí nadváhou. )

http://ulozto.cz/xPQMYQMs/cam…78-mp4?showDialog=1&_fid=jlo7

Datum: 29.07.15 14:26

Nechci se nikde přihlašovat a nechci nic stahovat. Kde psi žijí? Nemůže se jednat o alergii? *hej*Máte telefon na vašeho veta? Nebo klidně i na jakéhokoliv cizího? Zavolejte mu a popište problém. Buď vám poradí nebo řekne, že to vet musí vidět.

Datum: 29.07.15 14:31

Mně se to zpustilo samo, bez stahování a přihlašování.

Datum: 29.07.15 14:29

Dobrý den, náš pes to měl taky a nikdo mi nebyl schopný říct co to je (ani veterinář), video jsem měla také. Stávalo se jí to když si např. olízla chlupy, takže jsem měla dojem, že je to z toho, že má něco v krku. Zuby měla vždy sevřené v křeči, přešlo to samo, ale někdy jsme jí otvírali tlamu nebo masírovali krk aby to bylo rychlejší. Když byla menší, dával jí veterinář injekce na zklidnění a myslel, že je to proto, že prochladla a nastydla.

Datum: 29.07.15 14:34

Aháá, už jsem to video otevřela. Kdysi takhle podivně "kašlala" moje pes a dostala Biseptol, který ji pomohl. Je to infekce. Musíte na veterinu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.07.15 14:41

No jestli je to tak, tak jsem veterináře změnila pozdě :( Náš pes to měl celý život (16 let) - ne pořád, ale párkrát do roka se to objevilo, třeba i jen jedno, dvě dušení a pak zase nic. Měla jsem pocit, že jsem za blbce, když jsem se bála, že se jednou může udusit...

Od: an*
Datum: 29.07.15 15:00

Ano je to kašel. Zní to strašně, ale psi neumějí kašlat jako lidé. Jednou to můj hafan také měl a to v létě, nastydl při koupání. Psí kašel je prý infekční, ale ne pro lidi, jen pro jiné psy. Vet na to dává atb. Mému se to spravilo samo asi po týdnu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.07.15 15:04

Moc vám všem děkuji :)

Datum: 29.07.15 22:01

Tam evidentně je problém v dutinách, nasvědčuje tomu i to, že pokaždé se otřepe, něco jí vadí v dutinách. Určitě navštivte veta, kér když se to děje tak často.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.